Britský den pomůže malým a středním podnikatelům

Brno, 1. listopadu 2018 – Brno se 22. listopadu stane dějištěm „Britského dne“, unikátní akce Britské obchodní komory pořádané ve spolupráci s Britským velvyslanectvím v Praze, Magistrátem města Brna a Jihomoravským krajem. Do Brna přijedou zástupci českých i zahraničních firem, aby s místními podniky nalezli nové obchodní příležitosti.

britska vlajka union jack

Britský den bude zahájen interaktivními přednáškami v konferenčních prostorách brněnského hotelu Courtyard by Marriott. Přednášky budou zaměřené na zdokonalení obchodních dovedností a vystoupí v nich vybraní experti z oblasti prodeje a marketingu. Po skončení tohoto bloku bude následovat večerní networkingová recepce v autosalonu Renocar, která bude příležitostí seznámit se se zajímavými osobnostmi nejen z regionálního obchodního prostředí. Britského dne v Jihomoravském kraji se mohou zdarma zúčastnit zástupci místních podniků. Registraci je možné provést na webových stránkách Britské obchodní komory.

Britská obchodní komora se touto formou rozhodla podpořit podnikatele v českých regionech a na Britský den v Jihomoravském kraji bude navazovat řada akcí i v ostatních krajských městech. „Britský den je skvělou příležitostí podpořit rozvoj malých a středních podniků v České republice a představit místním firmám aktivity členů Britské obchodní komory,“ říká Marcela Černochová, ředitelka Britské obchodní komory. „Partneři na Britský den se nám neustále hlásí a my velmi rádi přijímáme další nápady a návrhy na partnerství, i proto kontinuálně nabízíme možnost prezentace obchodních dovedností na této zcela výjimečné akci,“ vyzývá Černochová místní firmy k vystoupení v přednáškové části.

Britský den je ukázkou výjimečné spolupráce firem, podnikatelů, neziskových organizací a státních institucí, která reaguje na potřebu rozvoje a spolupráce českých malých a středních podniků. Důraz je kladen především na sdílení zkušeností z praxe a inovace v podnikání.


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...