Veletrh řešení se zaměří na tajemství přidané hodnoty

veletrh reseni 9 brno unor 2016Brno, 21. ledna 2016 - Služby? Nejsložitější řemeslo nebo vzdušné zámky, které odlišují, motivují a generují zisk? Tajemství skrytého potenciálu aneb jak služby zefektivnit je ve spolupráci jednotlivých oddělení či profesí ve firmě. I to jsou témata, kterými se bude zabývat již 9. Veletrh řešení, který se uskuteční 2. února v Hotelu Santon.

Na Veletrhu řešení, v únoru 2016 v Brně potkáte zkušené obchodníky, kteří se podělí o své know how, jak se jim daří služby prodávat. Získáte návod, jak stanovit ceny, které budou generovat zisky a jak pracovat s rozpočty a náklady. Nakouknete pod pokličky těch nejlepších kuchařů, kteří uvařili skvělé kampaně, o kterých se dlouho mluvilo i psalo. A mnoho dalších oblastí. Dozvíte se o dvou zásadních novinkách v marketingu – B2B sociální síti a aplikaci na výrobu mobilních aplikací.

To celé formou, která vám bude vyhovovat. Každý řešitel má přesně pět minut na to, aby vysvětlil přínos svého řešení a motivoval vás k individuální diskusi nad vašimi konkrétními potřebami v rámci druhé networkingové části programu Veletrhu

Generální ředitel, ekonom, marketér, obchodník, provozní i personalista. Ti všichni mají své silné a slabé stránky a více či méně využívají synergie napříč firmou. Kde jsou třecí plochy? Jak se zbavit alibismu? Jde opravdu především o pozitivní hodnocení výsledků našeho oddělení? I na takové otázky Veletrh řešení odpoví.

Zajímavá témata:

  • Jaké zkušenosti mají úspěšní obchodníci, kteří prodávají služby již několik let?
  • Jak služby efektivně nastavit a průběžně kontrolovat?
  • Jak stanovit ceny hodnotit rentabilitu?
  • Jak správně komunikovat služby?
  • Jak řídit provozní personál, který v praxi poskytuje služby?
  • Jak najít vhodné zaměstnance a obchodní partnery vzhledem k maximální efektivitě služeb?

Akce se uskuteční 2. února od 10 do 15.30 hodin v Hotelu Santon, účastnický poplatek je stanoven ve výši 490 Kč na osobu. Více informací naleznete zde


Související články:

Veletrhy, konference a semináře

<<  Říjen 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejbližší akce

Žádné události

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN