Startuje soutěž EY Podnikatel roku Jihomoravského kraje

Brno, 6. října 2014 - Společnost EY ve spolupráci s Jihomoravským inovačním centrem vyhlašuje další ročník soutěže o titul EY Podnikatel roku Jihomoravského kraje. Do soutěže může být nominován podnikatel – fyzická osoba, vlastník nebo spoluvlastník obchodní společnosti, který má rozhodující vliv na její řízení a který aktivně působí v jejím vedení. Daná společnost musí existovat nejméně dva roky a mít alespoň osm zaměstnanců.

soutez ey podnikatel roku jihomoravskeho kraje 2014

Jihomoravský kraj je jedním z nejúspěšnějších krajů v historii soutěže – vzešli odsud již tři národní vítězové, Kateřina Janků, Moravia IT (2000), Miroslav Řihák, ANECT (2004) a Radim Jančura, Student Agency (2005); i vítězové kategorie Technologický podnikatel roku – Václav Muchna, Y Soft Corporation (2010) a Jaroslav Klíma, TESCAN (2011).

„Už patnáct let pomáhá soutěž nacházet podnikatelské vzory, které jsou inspirací pro ostatní. Klíčem k jejich úspěchu byla vždy odvaha, píle a pokora. Jsem si jistá, že v Česku je spousta dalších skvělých podnikatelů, kteří mají smělé plány, umí je uvést v život, prosadit se v silné konkurenci, motivovat lidi kolem sebe a dát jim práci,“ zve k účasti v soutěži Magdalena Souček, vedoucí partnerka EY v České republice a ve střední a jihovýchodní Evropě.

Nominace do soutěže budou přijímány do 31. října 2014. Nominační formulář je přístupný na stránkách soutěže podnikatelroku.cz. Nominovat nebo poslat tip na podnikatele do soutěže může kdokoliv, tedy třeba také jeho kolega, zákazník, zaměstnanec nebo příbuzný.


Související články: