Co všechno musí zvládat podnikatel? Odpoví Veletrh řešení!

Brno, 19. září 2014 - Položili jste si někdy otázku, čím vším vlastně musí být podnikatel v malé a střední firmě?  Manažerem, personalistou, marketérem, úředníkem, skladníkem, speditérem. Poznáváte se v tom? A přitom každá z těchto činností generuje mnoho důležitých otázek, každá může výrazně ovlivnit ekonomické výsledky. Kde může multifunkční podnikatel načerpat informace, jak se v jednotlivých oblastech dostatečně orientovat.

santon veletrh reseni

Agentuře Správná volba se podařilo dát dohromady odborníky, kteří znají odpovědi na nejpalčivější otázky podnikatelů z malých a středních firem. A co víc, najít takovou formu předání informací a zkušeností od uvedených odborníků, která je živá a vysoce efektivní. Formu, která se již pětkrát osvědčila.

Jak se bránit snižování cen, jak zlepšit komunikaci se zákazníky, jak předejít problémům v personalistice, dotace, jak se efektivně vzdělávat, jak zvládnout celkový restart. Přijďte s nimi osobně zkonzultovat vaše konkrétní situace do kterých se denně dostáváte!

Veletrh řešení: 2. října 2014 Brno  Hotel Santon, od 10 do 15.30 hod.

Podrobný program akce naleznet zde, videopozvánku na veletrh zde

veletrh reseni banner

 


Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

Veletrhy, konference a semináře

<<  Prosinec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce

Žádné události

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN