Europe Easy Energy otevřela na Běhounské novou pobočku

Brno, 24. června 2014 - Od 18. června mohou obyvatelé Brna a okolí navštívit novou pobočku společnosti Europe Easy Energy. V Běhounské ulici, kousek od historického centra a náměstí Svobody, jsou připraveny nové prostory, kde návštěvníci mohou získat nezávaznou kalkulaci úspor, poradenství v oblasti klientských služeb nebo více informací o možné změně dodavatele energií.

zarovka elektrina

„Obchodní kanceláře vnímáme jako velmi důležitou součást klientského servisu. Našim zákazníkům chceme poskytnout špičkové služby a jasně se vyhranit vůči ostatním hráčům na trhu energií. Proto vedle možnosti zařídit vše online poskytujeme variantu osobní návštěvy na pobočce, kterou stále preferuje velká část obyvatel. Zákazník se zde může přesvědčit o kvalitě našich služeb a individuálním přístupu“, uvádí Simona Vlčková, PR manažerka společnosti.

Europe Easy Energy a.s. je ryze česká společnost zaměřená na prodej elektřiny a plynu koncovým zákazníkům na území celé České republiky. Na trhu působí od roku 2011 s aktuálním počtem odběrných míst přesahujících hranici 30 tisíc. Od samého vzniku společnost deklaruje otevřený a vstřícný přístup k zákazníkům a jako člen „Koalice pro transparentní podnikání“ svou aktivní účastí prosazuje etiku v podnikání na trhu dodavatelů energií.

(red)


Související články: