Odborníci na obalové technologie se sjedou na brněnské výstaviště

Brno, 24. února 2014 - Na brněnském výstavišti se od 25. do 28. února uskuteční Mezinárodní veletrhy obalů a tisku EMBAX a PRINTexpo. V pavilonu B čekají na návštěvníky expozice věnované obalům, obalovým technologiím stejně jako technologiím pro tisk a signmaking. Zajímavý bude i odborný program a přednášky na téma polygrafie a packaging nebo UV tisk a lakování.

krabice obal

Veletrhy EMBAX a PRINTexpo se konají souběžně s potravinářskými veletrhy SALIMA.  Více jak 70 % produkce obalového průmyslu totiž směřuje právě do potravinářství. O atraktivitě veletrhů vypovídá nevšední zájem přihlášených vystavovatelů:

Nové balicí stroje zde představí například italské společnosti Civest Group a Sarti Supplies, polské ILAPAK a RADPAK, z tuzemska to budou společnosti Appec Group, CYKLOPACK, D+K Drmela, NIROSTA, PENTA, Velteko CZ, Viking Mašek, Technology a Technopack.

Novinky v obalech představí švýcarský výrobce PPS PET Packaging Solution, Nolato Cerbo ze Švédska a české společnosti ACTI PACK, ALEDETO, italské BERGAMASCHI, díle CLARUS Films, Galapack, Industrial Machinery, Mirel Trading, Penta, PS Plasty, TBA Plastové obaly a VINAMET.

Nové a inovované obalové materiály přiváží společnosti Acti pack CZ,  Aledeto, Bonus HK, Odra Trading a polský NOVO-PAK a Schur Flexible Poland. Inovovaná lepidla přiváží firmy Heinz Bühnen a LEAR.

Stroje na výrobu kartonáže předvede Kuda Packaging a stroje na výrobu obálek a tašek bude prezentovat GUR-IS MAKINA z Turecka. Značící stroje představí společnosti Arcon Machinery, Bottling Printing, INK&MEDIA, JaGa, Ondrášek Ink-Jet systém, REKO PRINT a Unicode M&D.

Přepravní obaly uvede firma Yate a logistiku pro 21. století budou prezentovat společnosti Format 1 a Civest Praha. Kompletní seznam vystavovatelů naleznete na webových stránkách veletrhů EMBAX a PRINTexpo.

„V rámci doprovodného programu uvidí odborní návštěvníci projekt Packaging live - kompletní automatickou balicí linku,“ říká Věra Menšíková, ředitelka projektu Salima.


Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

Veletrhy, konference a semináře

<<  Prosinec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce
09.12. Vánoční trhy 2022..

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN