Odborníci na obalové technologie se sjedou na brněnské výstaviště

Brno, 24. února 2014 - Na brněnském výstavišti se od 25. do 28. února uskuteční Mezinárodní veletrhy obalů a tisku EMBAX a PRINTexpo. V pavilonu B čekají na návštěvníky expozice věnované obalům, obalovým technologiím stejně jako technologiím pro tisk a signmaking. Zajímavý bude i odborný program a přednášky na téma polygrafie a packaging nebo UV tisk a lakování.

krabice obal

Veletrhy EMBAX a PRINTexpo se konají souběžně s potravinářskými veletrhy SALIMA.  Více jak 70 % produkce obalového průmyslu totiž směřuje právě do potravinářství. O atraktivitě veletrhů vypovídá nevšední zájem přihlášených vystavovatelů:

Nové balicí stroje zde představí například italské společnosti Civest Group a Sarti Supplies, polské ILAPAK a RADPAK, z tuzemska to budou společnosti Appec Group, CYKLOPACK, D+K Drmela, NIROSTA, PENTA, Velteko CZ, Viking Mašek, Technology a Technopack.

Novinky v obalech představí švýcarský výrobce PPS PET Packaging Solution, Nolato Cerbo ze Švédska a české společnosti ACTI PACK, ALEDETO, italské BERGAMASCHI, díle CLARUS Films, Galapack, Industrial Machinery, Mirel Trading, Penta, PS Plasty, TBA Plastové obaly a VINAMET.

Nové a inovované obalové materiály přiváží společnosti Acti pack CZ,  Aledeto, Bonus HK, Odra Trading a polský NOVO-PAK a Schur Flexible Poland. Inovovaná lepidla přiváží firmy Heinz Bühnen a LEAR.

Stroje na výrobu kartonáže předvede Kuda Packaging a stroje na výrobu obálek a tašek bude prezentovat GUR-IS MAKINA z Turecka. Značící stroje představí společnosti Arcon Machinery, Bottling Printing, INK&MEDIA, JaGa, Ondrášek Ink-Jet systém, REKO PRINT a Unicode M&D.

Přepravní obaly uvede firma Yate a logistiku pro 21. století budou prezentovat společnosti Format 1 a Civest Praha. Kompletní seznam vystavovatelů naleznete na webových stránkách veletrhů EMBAX a PRINTexpo.

„V rámci doprovodného programu uvidí odborní návštěvníci projekt Packaging live - kompletní automatickou balicí linku,“ říká Věra Menšíková, ředitelka projektu Salima.


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...