Hotel International bude hostit oborovou konferenci hoteliérů a restauratérů

Brno, 11. listopadu 2013 – Trendy v oboru hotelnictví a gastronomie a jejich pravděpodobný vývoj budou tématem výroční konference Asociace hotelů a restaurací České republiky. Ta se uskuteční 21. a 22. listopadu v brněnském hotelu International a její součástí bude také vyhlášení ankety Hoteliér-Restauratér roku.

hotely ahrcr

Hoteliéři musí sledovat a reflektovat světové trendy. Ty přitom hovoří jasně – zákazník chce přesné a snadno dostupné informace o službách a cenách ubytovacích zařízení, orientuje se podle recenzí ostatních návštěvníků a o svůj zážitek se děli nejen se svými přáteli, ale také s ostatními prostřednictvím recenzních stránek, jako je například Tripadvisor, a sociálních sítí.

Právě na tyto, ale i další směry vývoje se zaměří výroční konference AHR ČR, která je určena provozovatelům hotelů, penzionů, restaurací a všem, kdo se zajímají o dobré jídlo a cestování. Akce přináší informace o trendech v oboru z celého světa. Dvoudenní akce, jejíž program vzniká širokou diskusí odborníků, přinese pohled na budoucnost a profitabilitu oboru, nové manažerské přístupy a příležitosti jak uspět v silně konkurenčním prostředí.

Přednášek se ujali přední domácí i zahraniční odborníci. Hostem konference bude například také paní Eliška Coolidge Hašková, která působila mnoho let v Bílém domě. Během galavečeře budou pak vyhlášeni držitelé výročních cen za rok 2013 z řad hoteliérů a provozovatelů restaurací. Ocenění těch nejlepších v oboru vzniká letos nejen na základě on-line ankety, které se zúčastnila většina z více než dvanácti set členů asociace, ale ve finále vybírala také odborná komise. Kritériem je samozřejmě kvalita služeb, ekonomické výsledky nominovaných, ale také jejich aktivní přístup k oboru a snaha udělat pro obor něco navíc.

foto: archiv pořadatelů


Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

Veletrhy, konference a semináře

<<  Prosinec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce

Žádné události

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN