Hotel International bude hostit oborovou konferenci hoteliérů a restauratérů

Brno, 11. listopadu 2013 – Trendy v oboru hotelnictví a gastronomie a jejich pravděpodobný vývoj budou tématem výroční konference Asociace hotelů a restaurací České republiky. Ta se uskuteční 21. a 22. listopadu v brněnském hotelu International a její součástí bude také vyhlášení ankety Hoteliér-Restauratér roku.

hotely ahrcr

Hoteliéři musí sledovat a reflektovat světové trendy. Ty přitom hovoří jasně – zákazník chce přesné a snadno dostupné informace o službách a cenách ubytovacích zařízení, orientuje se podle recenzí ostatních návštěvníků a o svůj zážitek se děli nejen se svými přáteli, ale také s ostatními prostřednictvím recenzních stránek, jako je například Tripadvisor, a sociálních sítí.

Právě na tyto, ale i další směry vývoje se zaměří výroční konference AHR ČR, která je určena provozovatelům hotelů, penzionů, restaurací a všem, kdo se zajímají o dobré jídlo a cestování. Akce přináší informace o trendech v oboru z celého světa. Dvoudenní akce, jejíž program vzniká širokou diskusí odborníků, přinese pohled na budoucnost a profitabilitu oboru, nové manažerské přístupy a příležitosti jak uspět v silně konkurenčním prostředí.

Přednášek se ujali přední domácí i zahraniční odborníci. Hostem konference bude například také paní Eliška Coolidge Hašková, která působila mnoho let v Bílém domě. Během galavečeře budou pak vyhlášeni držitelé výročních cen za rok 2013 z řad hoteliérů a provozovatelů restaurací. Ocenění těch nejlepších v oboru vzniká letos nejen na základě on-line ankety, které se zúčastnila většina z více než dvanácti set členů asociace, ale ve finále vybírala také odborná komise. Kritériem je samozřejmě kvalita služeb, ekonomické výsledky nominovaných, ale také jejich aktivní přístup k oboru a snaha udělat pro obor něco navíc.

foto: archiv pořadatelů


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...