WOOD-TEC, svátek všech milovníků dřeva, opět na brněnském výstavišti

Brno, 22. října 2013 - Od 22. do 25. října se na brněnském výstavišti uskuteční  již 13. ročník mezinárodního veletrhu pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl WOOD-TEC 2013. I přes ekonomickou krizi, která se nevyhnula dřevozpracujícímu a nábytkářskému průmyslu, protože tyto jsou velmi úzce spojeny a navázány na průmysl stavební, se na veletrhu WOOD-TEC představí stejně jako na minulém ročníku v roce 2011 všichni lídři trhu, velké společnosti a renomované značky.

drevo

Firmy a společnosti zareagovaly na ekonomickou krizi a využily nové a jiné možnosti, které se na trhu objevily. Je to například hledání úsporných, ekonomických a nízkonákladových řešení a WOOD-TEC je pro ně příležitost, kde tyto produkty prezentovat. Představí se tedy řada strojů, nástrojů a zařízení, které jsou vyrobeny právě pro společnosti hledající možnosti úspor, zefektivnění výroby a snížení nákladů.

Letošní veletrh tak má odborné dřevařské veřejnosti opět co nabídnout. Návštěvníci se mohou těšit na prezentaci více než 330 společností z 9 zemí. Představí se například společnosti FELDER, HOUFEK, PILART, ROJEK prodej, BeA CS, PANAS, ASAMER, ITALCOMMA, EPIMEX a další. Na volné ploše to pak budou firma BALJER-ZEMBROD či společnost PILOUS – pásové pily a jiní. Ani letos nebudou na veletrhu chybět „nováčci“. Poprvé se na WOOD-TECu bude prezentovat například společnost FREEWOOD nebo GreMi KLIMA CZ.

WOOD-TEC je považován za jeden z klíčových veletrhů v oblasti dřevozpracujícího a nábytkářského průmyslu ve střední a východní Evropě. Důkazem toho je i to, že odbornou záštitu nad veletrhem převzalo Evropské sdružení výrobců dřevozpracujících strojů EUMABOIS, které tvoří seskupení třinácti národních asociací, reprezentující hlavní evropské výrobce strojů, nástrojů a příslušenství – celkem 800 firem - což je více jak 56 procent celosvětové produkce. 13. ročník veletrhu WOOD-TEC navštíví pan Gianni Ghizzoni, viceprezident EUMABOIS.

Firmy a společnosti berou účast na veletrhu WOOD-TEC jako příležitost a možnost navázat nové kontakty a představit své výrobky a novinky nejen tuzemským odborným návštěvníkům, ale i hostům ze zahraničí. Veletrh pravidelně navštěvuje přes 14 000 odborných návštěvníků a zatím to vypadá, že v letošním roce to nebude jinak. Stav předregistrovaných návštěvníků, kteří na základě registrace na webových stránkách veletrhu získají možnost zlevněného vstupného (místo 260 Kč zaplatí pouze 160 Kč), je stejný jako v tuto dobu na minulém ročníku.

Nedílnou součástí veletrhu WOOD-TEC je tradičně odborný doprovodný program „Dřevo jako materiál“, který bude probíhat po všechny čtyři dny veletrhu. V rámci seminářů, konferencí a odborných setkání se budou řešit aktuální témata, trendy a novinky z oblasti dřevozpracujícího a nábytkářského průmyslu. Řeč bude například o pokrokových materiálech, designu v nábytkářství nebo o dřevu jako materiále a výrobcích z přírodních surovin a jiné.

Zdroj: BVV


Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

Veletrhy, konference a semináře

<<  Prosinec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce
09.12. Vánoční trhy 2022..

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN