Výstaviště bude o víkendu patřit veletrhu oční optiky Opta

Brno, 22. února 2013 - V pořadí již 19. ročník veletrhu Opta začíná dnes na brněnském výstavišti. Veletrh, který potrvá do neděle 24. února, je jedinou akcí svého druhu v České republice, kde je možné shlédnout novinky oborů oční optiky, optometrie a oftalmologie. Opta však není jen přehlídkou nejnovějších brýlových obrub, brýlových a kontaktních čoček či technologických přístrojů, ale slouží také jako centrum vzdělávání, v jejím průběhu se koná řada odborných přednášek a seminářů. O akci informují oficiální stránky BVV.

glasses bvv

V roce 2012 se veletrhu zúčastnilo celkem 143 firem z 20 zemí, které prezentovaly více jak 300 značek. Jejich expozice zabraly plochu více než 3500 metrů čtverečních. Na výstaviště si našlo cestu téměř 5000 odborných návštěvníků.

(red), foto: archiv BVV


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...