Kongresové centrum Kaskáda - ideální místo pro školení, semináře či firemní akce

Kongresové centrum Kaskáda je ideálním řešením pro vaše školení, semináře a další firemní akce v Brně a na jižní Moravě. Nachází se v Golfovém resortu Kaskáda, devět kilometrů severně od Brna na úpatí přírodního parku Baba zasazeném v malebném údolí.

kaskada

Kongresové prostory zahrnují hlavní konferenční sál s kapacitou až 150 osob, 2 menší salónky, restauraci, bar a 2 bowlingové dráhy. Toto komplexní zázemí je spolu s hotelem, restaurací a velkokapacitním parkovištem vhodné pro všechny druhy seminářů, konferencí a školení stejně jako i firemních nebo soukromých akcí a večírků.

Proč kongresové centrum Kaskáda?

 • výjimečné prostředí golfového resortu
 • komplexní zázemí resortu
 • moderní a funkční design, technické vybavení
 • catering na míru na vysoké úrovni
 • velký výběr teambuildingových aktivit
 • vysoká variabilita prostoru
 • okalita: 15min od centra Brna, Brněnského výstaviště a dálnice D1
 • profesionální, zkušený a ochotný personál


kongresove-centrum-kaskada

Konferenční sál o rozměru 9,5 x 16,3 metrů má kapacitu 120 míst školním uspořádáním a umožňuje rozdělení na 4 samostatné školící místnosti. Sál má prosklenou celou jednu stěnu a konfereční prostory tak můžete propojit s navazující terasou s výhledem na golfové hřiště a okolní kopce. A naopak, sál lze i zcela zatemnit.

Kongresový salónek je určený pro komornější firemní akce a setkání nebo jako doplňující seminární místnost větší akce. Kapacitu salónku je 30 osob. Charakteristickou atmosféru klubovny dotváří cihlové obložení, vlastní krb, bar a čalouněný nábytek.

Salónek Cadentes je separátní část restaurace s kapacitou 30 osob. Svým vybavením, výzdobou a tvarem je ideální pro rodinné oslavy, svatby, obchodní setkání nebo jako doplňující semínární místnost větší akce. Vzdušnost prostoru zvýrazňuje prosklená stěna s orientaci na golfové hřiště a do zeleně.

Využijte skvělé last minute nabídky ubytování pro vaše firemní akce do konce roku 2012!

 • Cena za 2-lůžkový pokoj jen za 990 Kč
 • Platí v případě využití 15 a více pokojů
 • Pokoj v ceně taxíku! To se vyplatí!

kongresove-centrum-kaskada-brno-inzerat


V případě vašeho zájmu o pořádaní akce v našem kongresovém centru, prosíme o vyplnění následujího formuláře nebo nás můžete kontaktovat e-mailem na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo telefonicky na 541 511 701.
Veškeré informace najdete na www.golfbrno.cz a www.hotelkaskada.cz.

Budeme se těšit na vaše poptávky!

(P.R.)


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...