Kongresové centrum Kaskáda - ideální místo pro školení, semináře či firemní akce

Kongresové centrum Kaskáda je ideálním řešením pro vaše školení, semináře a další firemní akce v Brně a na jižní Moravě. Nachází se v Golfovém resortu Kaskáda, devět kilometrů severně od Brna na úpatí přírodního parku Baba zasazeném v malebném údolí.

kaskada

Kongresové prostory zahrnují hlavní konferenční sál s kapacitou až 150 osob, 2 menší salónky, restauraci, bar a 2 bowlingové dráhy. Toto komplexní zázemí je spolu s hotelem, restaurací a velkokapacitním parkovištem vhodné pro všechny druhy seminářů, konferencí a školení stejně jako i firemních nebo soukromých akcí a večírků.

Proč kongresové centrum Kaskáda?

 • výjimečné prostředí golfového resortu
 • komplexní zázemí resortu
 • moderní a funkční design, technické vybavení
 • catering na míru na vysoké úrovni
 • velký výběr teambuildingových aktivit
 • vysoká variabilita prostoru
 • okalita: 15min od centra Brna, Brněnského výstaviště a dálnice D1
 • profesionální, zkušený a ochotný personál


kongresove-centrum-kaskada

Konferenční sál o rozměru 9,5 x 16,3 metrů má kapacitu 120 míst školním uspořádáním a umožňuje rozdělení na 4 samostatné školící místnosti. Sál má prosklenou celou jednu stěnu a konfereční prostory tak můžete propojit s navazující terasou s výhledem na golfové hřiště a okolní kopce. A naopak, sál lze i zcela zatemnit.

Kongresový salónek je určený pro komornější firemní akce a setkání nebo jako doplňující seminární místnost větší akce. Kapacitu salónku je 30 osob. Charakteristickou atmosféru klubovny dotváří cihlové obložení, vlastní krb, bar a čalouněný nábytek.

Salónek Cadentes je separátní část restaurace s kapacitou 30 osob. Svým vybavením, výzdobou a tvarem je ideální pro rodinné oslavy, svatby, obchodní setkání nebo jako doplňující semínární místnost větší akce. Vzdušnost prostoru zvýrazňuje prosklená stěna s orientaci na golfové hřiště a do zeleně.

Využijte skvělé last minute nabídky ubytování pro vaše firemní akce do konce roku 2012!

 • Cena za 2-lůžkový pokoj jen za 990 Kč
 • Platí v případě využití 15 a více pokojů
 • Pokoj v ceně taxíku! To se vyplatí!

kongresove-centrum-kaskada-brno-inzerat


V případě vašeho zájmu o pořádaní akce v našem kongresovém centru, prosíme o vyplnění následujího formuláře nebo nás můžete kontaktovat e-mailem na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo telefonicky na 541 511 701.
Veškeré informace najdete na www.golfbrno.cz a www.hotelkaskada.cz.

Budeme se těšit na vaše poptávky!

(P.R.)


Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

Veletrhy, konference a semináře

<<  Prosinec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce
09.12. Vánoční trhy 2022..

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN