Vstupenky na Styl a Kabo jsou nově k mání i přes web výstaviště

Brno, 15. července 2012 (MEDIAFAX) - Vstupenky na srpnové veletrhy módy Styl a Kabo si návštěvníci mohou nově zakoupit i přes webovou prezentaci výstaviště. Informoval o tom marketingový manažer akce Jaromír Krejčí. Úhrada při koupi přes web výstaviště probíhá platební kartou, vstupenku dostane návštěvník do své e-mailové schránky. Vstupenku musí následně vytisknout. U vstupu na výstaviště pak pouze nechá sejmout čárový kód, což mu umožní průchod turniketem.

online

"Elektronická vstupenka je daňovým dokladem a obsahuje i základní informace pro návštěvníky včetně plánku aktuálního veletrhu. Turnikety se snímačem čárového kódu jsou instalovány na všech hlavních vstupech pro návštěvníky veletrhů módy Styl a Kabo," upřesnil Krejčí.

U vstupních turniketů obdrží návštěvníci zdarma tištěný materiál Mapa firem a značek, který jim usnadní orientaci v jednotlivých pavilonech. Veletrh Styl pořadatelé umístili do největšího pavilonu P, veletrh Kabo do pavilonu F.

Letní veletrhy módy Styl a Kabo se na brněnském výstavišti uskuteční od 19. do 21. srpna 2012. Obě akce jsou určeny výhradně odborníkům, obchodníkům a dalším profesím spojených s módní branží. Po celou dobu trvání veletrhů módy tak bude vstup do areálu možný pouze na základě povinné registrace nebo přeregistrace.

Libor Popela

Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

Veletrhy, konference a semináře

<<  Listopad 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   5  6
  7  8  910111213
14151617
2122232425
282930    
Nejbližší akce
09.12. Vánoční trhy 2022..

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN