Vstupenky na Styl a Kabo jsou nově k mání i přes web výstaviště

Brno, 15. července 2012 (MEDIAFAX) - Vstupenky na srpnové veletrhy módy Styl a Kabo si návštěvníci mohou nově zakoupit i přes webovou prezentaci výstaviště. Informoval o tom marketingový manažer akce Jaromír Krejčí. Úhrada při koupi přes web výstaviště probíhá platební kartou, vstupenku dostane návštěvník do své e-mailové schránky. Vstupenku musí následně vytisknout. U vstupu na výstaviště pak pouze nechá sejmout čárový kód, což mu umožní průchod turniketem.

online

"Elektronická vstupenka je daňovým dokladem a obsahuje i základní informace pro návštěvníky včetně plánku aktuálního veletrhu. Turnikety se snímačem čárového kódu jsou instalovány na všech hlavních vstupech pro návštěvníky veletrhů módy Styl a Kabo," upřesnil Krejčí.

U vstupních turniketů obdrží návštěvníci zdarma tištěný materiál Mapa firem a značek, který jim usnadní orientaci v jednotlivých pavilonech. Veletrh Styl pořadatelé umístili do největšího pavilonu P, veletrh Kabo do pavilonu F.

Letní veletrhy módy Styl a Kabo se na brněnském výstavišti uskuteční od 19. do 21. srpna 2012. Obě akce jsou určeny výhradně odborníkům, obchodníkům a dalším profesím spojených s módní branží. Po celou dobu trvání veletrhů módy tak bude vstup do areálu možný pouze na základě povinné registrace nebo přeregistrace.

Libor Popela

Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...