Začaly agrární veletrhy. Představí se na nich 760 vystavovatelů

Brno, 31. března 2012 (MEDIAFAX) – Na brněnském výstavišti začal v sobotu čtyřlístek agrárních veletrhů v čele s veletrhem zemědělské techniky Techagro. Celkem jsou k vidění expozice 760 vystavovatelů. Informovali o tom organizátoři veletrhů. Komplexu všech čtyř agrárních akcí Techagro, Animal Vetex, Silva Regina a nově Biomasa se účastní 760 vystavovatelů z 20 zemí. Mimo jiné i z Číny a z Korejské republiky. Firmy své expozice rozložily na ploše více než 72 000 metrů čtverečních.

techagro

"Návštěvníci na výstavišti uvidí především novinky v zemědělské technice, na své si přijdou nejen zástupci zemědělských podniků, ale také drobní zemědělci, farmáři a zahrádkáři, protože zde bude široká nabídka zahradní mechanizace, zemědělských potřeb, zemědělského nářadí. Kromě toho je pro návštěvníky připraven velmi pestrý doprovodný program, jehož základem je expozice hospodářských zvířat," komentovala marketingová manažerka akcí Martina Kremlová.

Podle organizátorů je každý pavilon pro návštěvníky něčím zajímavý. Například pavilon zvířat s označením H obsadilo na 300 kusů skotu, ovcí, koz a prasat. Včelařský pavilon E zase nabízí výběr medu, včelích produktů, medoviny a medových dobrot. Myslivecký pavilon Z se stal velkou přehlídkou mysliveckých potřeb a oblečení, loveckých zbraní, střeliva a optiky. Návštěvníci se mohou těšit na lovecké sbírky, dekorace, stavby, lovecký nábytek a samozřejmě trofeje. Myslivci přivezli do Brna zhruba 1300 trofejí, 95 procent z toho srnčí zvěř, vystavené jsou i trofeje jelenů, daňků, muflonů, divočáků a šelem.

Nejmenší z pavilonů s označením Y se proměnil ve stáj pro koně, poníky a miniaturní koně s výškou do jednoho metru. Největší haly brněnského areálu zabrala zemědělská a lesní technika. Firmy vystavují nejmodernější modely traktorů, sklízecích mlátiček a řezaček, technologie pro živočišnou výrobu i stroje a zařízení pro práci v lese.

Mezinárodní veletrh zemědělské techniky Techagro, Mezinárodní veterinární veletrh Animal Vetex a Veletrh obnovitelných zdrojů energie v zemědělství a lesnictví Biomasa a Mezinárodní lesnický a myslivecký veletrh Silva Regina se na brněnském výstavišti koná od 31. března až 4. dubna 2012.

Libor Popela, ilustrační foto: Veletrh Techagro, archiv BVV

Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...

Veletrhy, konference a semináře

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   
Nejbližší akce

Žádné události

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN

Přihlášení k odběru měsíčníku Šalina v PDF