Prodejnu Albert v Merhautově ulici čeká modernizace

Brno, 16. března 2012 - Od pondělí 19. března do středy 4. dubna bude z důvodů rekonstrukce dočasně uzavřena prodejna Albert v Merhautově ulici v Brně. Celý supermarket projde nákladnou rekonstrukcí, díky které se mohou zákazníci těšit na pohodlnější nakupování a řadu dalších novinek. V rámci stavebních úprav získá prodejna v Merhautově ulici nejen úplně novou venkovní fasádu a venkovní logo, ale také zcela nový vzhled uvnitř prodejny.

logo-albert

„K pohodlnějšímu nakupování přispěje i nový koncept obsluhovaného pultu uzenin a salámů, kde zákazníkům navážíme zboží podle jeho přání," říká k remodelaci Michal Pavelka, viceprezident pro operační oddělení společnosti Ahold.

„V prodejně budou nainstalována i nová, uzavíratelná chladicí a mrazící zařízení, která díky dveřnímu systému výrazně šetří spotřebu elektrické energie a přispívají tak k ochraně životního prostředí,“ dodává Pavelka. Nabídku supermarketu nově doplní i dvojnásobně bohatší sortiment čerstvých potravin a dvakrát větší úsek pečiva s kompletně novým vybavením a dopékací troubou, díky které si budou moci zákazníci vychutnat teplé pečivo po celý den.

(red)


Související články:

Jaké příslušenství byste měli používat pro svůj vůz

Jako majitel vozidla víte, že je důležité udržovat vozidlo v dobrém stavu. Nejenže díky tomu váš vůz vypadá hezčí, ale také pomáhá udržovat jeho bezproblémový provoz. Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout, je používání autopříslušenství.