Prodejnu Albert v Merhautově ulici čeká modernizace

Brno, 16. března 2012 - Od pondělí 19. března do středy 4. dubna bude z důvodů rekonstrukce dočasně uzavřena prodejna Albert v Merhautově ulici v Brně. Celý supermarket projde nákladnou rekonstrukcí, díky které se mohou zákazníci těšit na pohodlnější nakupování a řadu dalších novinek. V rámci stavebních úprav získá prodejna v Merhautově ulici nejen úplně novou venkovní fasádu a venkovní logo, ale také zcela nový vzhled uvnitř prodejny.

logo-albert

„K pohodlnějšímu nakupování přispěje i nový koncept obsluhovaného pultu uzenin a salámů, kde zákazníkům navážíme zboží podle jeho přání," říká k remodelaci Michal Pavelka, viceprezident pro operační oddělení společnosti Ahold.

„V prodejně budou nainstalována i nová, uzavíratelná chladicí a mrazící zařízení, která díky dveřnímu systému výrazně šetří spotřebu elektrické energie a přispívají tak k ochraně životního prostředí,“ dodává Pavelka. Nabídku supermarketu nově doplní i dvojnásobně bohatší sortiment čerstvých potravin a dvakrát větší úsek pečiva s kompletně novým vybavením a dopékací troubou, díky které si budou moci zákazníci vychutnat teplé pečivo po celý den.

(red)


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...

Veletrhy, konference a semináře

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  7  8
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejbližší akce

Žádné události

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN

Přihlášení k odběru měsíčníku Šalina v PDF