Albert otevřel na Bratislavské nový supermarket

Brno, 28. srpna 2023 – Albert otevřel novou prodejnu v Brně na ulici Bratislavská. Po hypermarketu v Benešově jde o další nový obchod otevřený v průběhu prázdnin. Supermarket nabízí pohodlný a rychlý nákup s důrazem na čerstvé potraviny. Urychlení nákupu pomáhá i trojice samoobslužných pokladen. Prodejna je vybavena mnohými inovacemi, jako jsou elektronické cenovky, LED osvětlení či chladící a mrazící nábytek se dveřmi, které pomáhají šetřit energie. Kromě otevírání nových prodejen Albert ty stávající také modernizuje. Nejvíce rekonstrukcí letos proběhne právě v Brně.

albert supermarket brno bratislavska

Nový supermarket v Bratislavské ulici je umístěn v nově postavené budově nedaleko úrazové nemocnice. Zákazníci v něm můžou vybírat ze širokého sortimentu s důrazem na čerstvost i na produkty podporující zdravý životní styl, včetně výrobků Fresh Bistro, které jsou ideální pro rychlý oběd nebo svačinu. Sekce Zdravě s Albertem nabízí sortiment pro různá zdravotní omezení či stravovací návyky, ať už jde o produkty bio, veganské či vegetariánské, bez lepku, cukru či laktózy. V obchodě nechybí ani lednice s regionálními pivy včetně těch od pivovaru Herold, který je kousek.

Prodejna očekává široké spektrum zákazníků. „Jsme naproti nemocnici, takže předpokládám, že k nám budou chodit nakupovat jednak lidé, kteří jdou na návštěvu, tak i její personál. O kus dál jsou kanceláře a sídlí policie, takže cestu by k nám mohli najít i tito zaměstnanci,“ míní Lukáš Kumpošt, manažer prodejny.

„Při odbavení mohou zákazníci využít trojici samoobslužných pokladen, na kterých lze platit kartou a dvě klasické s obsluhou,“ popisuje Lukáš Kumpošt. Nechybí kompletně moderní vybavení, včetně LED osvětlení či chladícího nábytku, který je osazen teplotními čidly. Ta pomáhají hlídat teplotu, šetřit energii a snižovat tak uhlíkovou stopu. Elektronické cenovky zase šetří práci zaměstnancům a také papír. Prodejna je pro zákazníky otevřena denně od 7:00 do 21:00.

V Brně letos proběhne nejvíc modernizací
Zákazníci mohou v jihomoravské metropoli využít k nákupu na tři desítky prodejen Albert. Ty stejně jako v dalších částech republiky obchodník modernizuje. Do jejich renovace a instalace zelených řešení ročně investuje více než miliardu korun. V této částce je i investice do otevíraní nových obchodů.

Právě letos proběhne v Brně nejvíce renovací. Novou podobu již například získal supermarket na Moravském Náměstí, na Libušině třídě či na Mendlově náměstí a do konce roku proběhne ještě modernizace jednoho brněnského hypermarketu.


Související články:

Veletrhy, konference a semináře

<<  Říjen 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Nejbližší akce

Žádné události

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN

Přihlášení k odběru měsíčníku Šalina v PDF