Veletrh oční optiky Opta přivítá více než 350 značek

Brno, 19. února 2012 (MEDIAFAX) - V pořadí 18. ročník mezinárodního veletrhu oční optiky, optometrie a oftalmologie Opta začne v pátek na brněnském výstavišti. Jak uvedl marketingový manažer akce David Pokorný, k vidění bude více než 350 značek. Na Optě budou přítomny všechny špičkové firmy z oboru, např. Essilor – Optika, Hoya Lens CZ, Johnson & Johnson, Metzler International, Omega Optix , Optika Čivice, Optiplast Eyewear nebo Sagitta Ltd. Na veletrh se také vrací někteří top hráči, jako jsou např. Rodenstock ČR, Italoptic, Optiland nebo Optissimo.

opta_bvv

V premiéře se představí se svými expozicemi sedm odborných škol. Konkrétně ČVUT Praha, Masarykova univerzita Brno, Univerzita Palackého Olomouc, Střední zdravotnická škola a VOŠZ Brno, Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola Praha, Vyšší odborná škola zdravotnická, managementu a veřejnosprávních studií Plzeň a Vyšší odborná škola, Diplomovaný oční technik Pardubice.

Doprovodný program je i na letošní Optě rozdělen do dvou částí. V sobotu budou probíhat firemní prezentace, kdy se začíná už ráno v 9.00 a konec přednáškového maratonu je v 18.00. Nedělní kreditované přednášky začínají v 9.15 a končí těsně před 13. hodinou. Celý doprovodný program se bude navíc letos nově odehrávat přímo v pavilonu B v tzv. Lectures Point. Veletrh i jeho doprovodný program tedy budou nejen pod jednou střechou, ale budou propojeny přímo na výstavní ploše.

18. mezinárodní veletrh oční optiky, optometrie a oftalmologie Opta se na brněnském výstavišti koná 24. až 26. února 2011. V roce 2011 se veletrhu zúčastnilo celkem 153 firem z 20 zemí. Jejich expozice zabraly plochu více než 3600 metrů čtverečních. Na výstaviště si našlo cestu 5126 odborných návštěvníků, z toho přes 500 jich bylo ze zahraničí.

Libor Popela, ilustrační foto: BVV

Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...