Veletrhy Styl a Kabo 2012 představí kolekce od více než 500 značek

Brno, 5. února 2012 (MEDIAFAX) - Na brněnském výstavišti začnou přesně za týden mezinárodní veletrhy módy, obuvi a koženého zboží Styl a Kabo, bezmála 300 vystavovatelů bude prezentovat kolekce od více než 500 značek. Informoval o tom marketingový manažer akcí Jaromír Krejčí. Ve dvou výstavních pavilonech brněnského výstaviště P a F se představí 532 oděvních, obuvnických a kožedělných značek ze 14 zemí.

moda-kabo-a-styl

Vedle tradičních zahraničních výrobců - vystavovatelů ze Slovenska, Polska, Německa a Rakouska organizátoři zaznamenali zvýšený zájem vystavovatelů z Portugalska. Kromě českých vystavovatelů bude mít své zastoupení i Litva, Maďarsko, Srbsko, Francie, Řecko, Španělsko a z exotických zemí Čína - Tchaj-wan a Indie.

Největší pavilon brněnského výstaviště, pavilon P, bude nově patřit veletrhu módy Styl. Odborní návštěvníci se v něm seznámí s nejnovějšími kolekcemi v oborech spodní prádlo, plavky a plážové oblečení, dále punčochové zboží, módní doplňky. Nebude chybět ani bižuterie. Nejsilnější skupinou budou firmy s dámskou a pánskou konfekcí, dále džínová móda a kojenecké a dětské oblečení pro děti do 15 let. Prostor dostane i těhotenské oblečení a také branže - móda v nadměrných velikostech. Více než 177 vystavovatelů na veletrhu Styl nabídne a představí obchodníkům zboží od více než 320 různých značek konfekce, textilu, prádla, plavek a ostatních módních doplňků.

Pavilon F bude nově zasvěcen veletrhu obuvi Kabo. V únoru se ho zúčastní 92 vystavovatelů ze 13 zemí, kteří představí kolekce a modely od více než 210 značek. Sortiment vystavovaného zboží tvoří dámská, pánská a dětská obuv, kožená galanterie a kožené doplňky. Zajímavostí je účast velkých německých výrobců obuvi Wendel, Wortman a Caprice. Ti se dříve nechávali zastupovat svými českými obchodními zástupci, tentokrát budou expozice zajišťovat mateřské firmy přímo z Německa.

Veletrhy Styl a Kabo se na brněnském výstavišti uskuteční od 12. do 14. února 2012. Obě akce mají kontraktační charakter a jsou určeny pouze odborníkům, obchodníkům a dalším profesím spojených s módní branží. Po celou dobu trvání veletrhů módy tak bude vstup do areálu možný pouze na základě povinné registrace nebo přeregistrace.

Libor Popela

Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...