Konec roku zpříjemnilo setkání podnikatelek a manažerek Barborka Party

Brno, 12. prosince 2011 - Slavnostní večer podnikatelek nazvaný Barborka Party se uskutečnil minulou středu v OREA Hotel Voroněž. Oblíbeného předvánočního setkání se zúčastnilo 160 hostů. Členky Moravské asociace manažerek a podnikatelek mohli společně s pozvanými hosty na setkání zhodnotit minulý rok, nastínit projekty pro rok příští a osobně si popřát k nadcházejícím Vánocům. Akci pořádal již tradičně Regionální Klub Brno pod vedením předsedkyně Pavlíny Langerové.

barborka

Atmosféru večera umocnil zpěvem sólista Státní opery Praha a ND Brno, pan Ladislav Mlejnek. Významný český fotograf, Jadran Šetlík přivezl na Barborku své fotografické obrazy a představil projekt Milenium Jadran, zaměřený na významné osobnosti z Moravy, a to nejen z oblasti podnikání, ale i zdravotnictví či školství. Vánoční pohodu naladil svým květinovým aranžmá několikanásobný mistr republiky ve floristice, pan Jaromír Kokeš.

Prezidentka Moravské asociace, paní Olga Girstlová připomněla úspěšnou mezinárodní konferenci v Keni a nastínila nejvýznamnější projekty a aktivity na příští rok, a to setkání podnikatelek v italském Lignanu a na rok 2013 konferenci v Jižní Americe. Celá akce by se nemohla uskutečnit bez práce členek výboru, které program pečlivě zorganizovaly, a také bez podpory sponzorů MAPM a partnerů večera. Mediálním partnerem akce byl i časopis Brno Business.


Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

Veletrhy, konference a semináře

<<  Prosinec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce

Žádné události

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN