Konec roku zpříjemnilo setkání podnikatelek a manažerek Barborka Party

Brno, 12. prosince 2011 - Slavnostní večer podnikatelek nazvaný Barborka Party se uskutečnil minulou středu v OREA Hotel Voroněž. Oblíbeného předvánočního setkání se zúčastnilo 160 hostů. Členky Moravské asociace manažerek a podnikatelek mohli společně s pozvanými hosty na setkání zhodnotit minulý rok, nastínit projekty pro rok příští a osobně si popřát k nadcházejícím Vánocům. Akci pořádal již tradičně Regionální Klub Brno pod vedením předsedkyně Pavlíny Langerové.

barborka

Atmosféru večera umocnil zpěvem sólista Státní opery Praha a ND Brno, pan Ladislav Mlejnek. Významný český fotograf, Jadran Šetlík přivezl na Barborku své fotografické obrazy a představil projekt Milenium Jadran, zaměřený na významné osobnosti z Moravy, a to nejen z oblasti podnikání, ale i zdravotnictví či školství. Vánoční pohodu naladil svým květinovým aranžmá několikanásobný mistr republiky ve floristice, pan Jaromír Kokeš.

Prezidentka Moravské asociace, paní Olga Girstlová připomněla úspěšnou mezinárodní konferenci v Keni a nastínila nejvýznamnější projekty a aktivity na příští rok, a to setkání podnikatelek v italském Lignanu a na rok 2013 konferenci v Jižní Americe. Celá akce by se nemohla uskutečnit bez práce členek výboru, které program pečlivě zorganizovaly, a také bez podpory sponzorů MAPM a partnerů večera. Mediálním partnerem akce byl i časopis Brno Business.


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...