Nové číslo časopisu Brno Business & Style právě v prodeji

Brno, 23. března 2012 – V jarním čísle i tentokrát najdete témata, která hýbou Brnem. Vila Tugendhat je po více jak dvou letech opět přístupná veřejnosti. Přečtěte si o tom, jak probíhala její renovace a prohlédněte si exkluzivní fotografie interiéru. Letiště Brno slaví deset let, o jeho vývoji a perspektivách jsme si povídali s ředitelem letiště Tomášem Plačkem. Zjistíte také, jak pokračuje rozvoj Brna, proč je někdy označováno jako středoevropské Silicon Valley, jaký vztah k němu má herec Městského divadla Zdeněk Junák a mnoho dalších zajímavých informací. Brno Business & Style si můžete nově přečíst i na svém počítači a tabletu.

brno_business_obalka12012

Aktuální číslo časopisu s původním názvem Brno Business je první, které vychází pod novým názvem Brno Business & Style. „Brno Business se během dvaceti let, co vychází, proměnil. Už se nevěnujeme pouze podnikání v Brně, i když tato tématika samozřejmě zůstává důležitou součástí časopisu. Čtenářům přinášíme i informace z rozvoje Brna, jeho kultury nebo společenského života," vysvětluje redaktora časopisu Alena Štěpánková. Magazín současně získává nové logo. Nyní jej poznáte podle dominantního prvku, názvu statutárního města, což vyjadřuje primární zaměření časopisu na rozvoj Brna.

V časopisu dále najdete například trendy v bydlení, seriál o brněnských částech, rozhovor s držitelem ocenění Česká hlava Františkem Pochylým nebo představení brněnských architektonických stezek. Součástí Brno Business & Style je opět i anglická část Brno Digest s výběrem nejzajímavějších článků aktuálního čísla.

Časopis si můžete pohodlně objednat v tištěné nebo elektronické podobě přímo na této stránce. Neváhejte a nechte si doručit časopis domů do schránky nebo do vašeho počítače a tabletu.


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...