Nové číslo Brno Business & Style právě vychází!

Brno, 13. června 2012 - V novém čísle časopisu Brno Business & Style se opět věnujeme tématům, která hýbou Brnem. Dovíte se například, kam směřuje strategický rozvoj města a jak hodnotí posledních dvacet let brněnské architektury renomovaný architekt Petr Hrůša. V rubrice ekonomika přiblížíme podnikání stavebních firem a vítězné stavby jihomoravského kraje roku 2011. Přemýšlíte, kde se dobře najíst? Dáme vám tipy na Top 10 brněnských zážitkových restaurací. V rozhovorech se představí držitelé divadelních cen Thálie Jan Fousek a Dušan Vitázek. Dočtete se také o vývoji Masarykova onkologického ústavu a mnoho dalšího.

BBS_2-2012_web-1

  • KOUPIT TIŠTĚNÉ VYDÁNÍ - kosik
  • KOUPIT ELEKTRONICKÉ VYDÁNÍ - publero      floowie

V červnovém vydání časopisu Brno Business & Style dále najdete pokračování seriálu o brněnských městských částech, tipy na výlety i letní dovolenou na jižní Moravě nebo povídání s šéfkuchařem Emanuelem Ridim. V rubrice historie Brna si připomeneme život a nezkrotnou povahu maršála de Souches i osobnost brněnské moderní architektury Ernsta Wiesnera. Dovíte se také o složité cestě vzácného rukopisu G. J. Mendela zpátky do Brna a pokladech, které vydala nedávná rekonstrukce hradu Špilberk. V nových seriálech představíme legendy brněnského bigbítu a bývalé i současné sportovní hvězdy Brna.

bb-02-01

Součástí časopisu Brno Business & Style je opět Brno Digest s výběrem nejzajímavějších článků aktuálního čísla v angličtině. Časopis si můžete pohodlně objednat v tištěné nebo elektronické podobě přímo na této stránce. Neváhejte a nechte si doručit časopis Brno Business & Style domů do schránky, do vašeho počítače nebo tabletu.

bb-02-02


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...