První a druhá fáze Spielberk Office Centre dosáhla obsazenosti 95%

Brno, 22. listopadu 2011 - Brněnský administrativní komplex Spielberk Office Centre má nového nájemce. Je jím společnost CB&I, která si ve Spielberk Office Centre pronajala 5 565 m2. Díky tomu je nyní první a druhá fáze projektu Spielberk obsazena z 95 %. Třetí fáze  areálu je ve výstavbě; pro nové nájemce bude připravena v 1. čtvrtletí příštího roku. „Spielberk Office Centre dlouhodobě potvrzuje, že je úspěšným a žádaným projektem. O tom svědčí nejenom zájem zcela nových nájemců, ale i expanze nájemců stávajících, kteří oceňují benefity tohoto areálu,“ uvedl generální ředitel společnosti CTP Remon Vos.

Spielberk-office-centre

CB&I (Chicago Bridge & Iron) byla založena již v roce 1889. Je jednou z předních světových inženýrsko-dodavatelských firem využívajících vlastní licence na více než 70 patentových technologií. CB&I má pobočky ve více než 80 lokalitách světa.
Spielberk Office Centre se v listopadu umístil na druhém místě prestižní soutěže Best of Realty v kategorii kancelářských budov. Porota ocenila zejména pokračování velmi dobře vytvořeného architektonického a obchodního konceptu, který nejen rozšiřuje, ale i zhodnocuje předchozí fáze projektu a celou lokalitu.

CTP je vedoucím developerem komerčních nemovitostí v České republice. Hlavní činností společnosti je síť 36 CTParků, které se nacházejí po celé České republice, Slovensku, Rumunsku a Polsku. Další součástí aktivit společnosti je Spielberk Office Centre v Brně (vlajková loď kancelářských projektů CTP), Axis Office Park a CTZone (inteligentní řešení pro malé a střední podnikatele). Celková plocha, kterou CTP provozuje, představuje 1 650 000 m2, očekávaný příjem z pronájmu pro rok 2011 činí 105 miliónů eur.

 

(red), foto: www.spielberk.cz


Související články:

Komentáře 

 
0 #2 Adam 2011-11-24 14:38
Pravdou je, že s tím parkováním je to tam problém.
 
 
+1 #1 xxx 2011-11-23 11:35
Kolik je tam parkovacích míst na 10m2 kancelářské plochy?
 

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...