Veletrhu Wood-Tec se zúčastní přes 200 dřevařských firem

Brno, 15. října 2011 (MEDIAFAX) - Již tento týden se na brněnském výstavišti uskuteční Mezinárodní veletrh strojů, nástrojů, zařízení a materiálů pro dřevozpracující průmysl Wood-Tec 2011. Blíže o tom informovali organizátoři akce. V pavilonech P, F a na přilehlých volných plochách se bude prezentovat celkem 211 firem a společností z 10 zemí. Mimo tuzemských firem se na výstavišti představí i společnosti z Dánska, Francie, Itálie, Koreje, Německa, Polska, Rakouska, Slovenska a Tchajwanu.

BVV-Woodtec250

Veletrh nabídne přehlídku tradičních vystavovatelů, jako jsou například společnosti Adler, BeA, Blum, Pilous či Rojek. Ani letos však nebudou chybět „nováčci“. Poprvé se na Wood-Tecu bude prezentovat například společnost Polyrey, dále firmy Egger CZ, Servind, Twin a další. Mezi chystané novinky patří například nový dveřní systém, ochrana proti přivření prstů, miniaturní CNC vrtačka pro výrobu nábytku, systém na zvlhčování dřeva či designové úchytky s křišťálem od Swarovského.

Nedílnou součástí veletrhu je odborný doprovodný program „Dřevo a my“, který bude probíhat po všechny čtyři dny veletrhu přímo v prostorách pavilonu F. V rámci seminářů, konferencí a odborných setkání se budou řešit aktuální témata, trendy a novinky z oblasti dřevozpracujícího průmyslu. Řeč bude například o pokrokových materiálech v nábytkářství či o nových systémech v procesech výroby dřevěných prvků.

12. ročník mezinárodního veletrhu strojů, nástrojů, zařízení a materiálů pro dřevozpracující průmysl Wood-Tec 2011 se na brněnském výstavišti uskuteční 18. do 21. října. Ve stejném termínu na výstavišti proběhne i Mezinárodní veletrh zdravotnické techniky, rehabilitace a zdraví Medical Fair Brno Central Europe / Rehaprotex.

Libor Popela, foto: BVV

Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

Veletrhy, konference a semináře

<<  Prosinec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce
09.12. Vánoční trhy 2022..

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN