Veletrhu Wood-Tec se zúčastní přes 200 dřevařských firem

Brno, 15. října 2011 (MEDIAFAX) - Již tento týden se na brněnském výstavišti uskuteční Mezinárodní veletrh strojů, nástrojů, zařízení a materiálů pro dřevozpracující průmysl Wood-Tec 2011. Blíže o tom informovali organizátoři akce. V pavilonech P, F a na přilehlých volných plochách se bude prezentovat celkem 211 firem a společností z 10 zemí. Mimo tuzemských firem se na výstavišti představí i společnosti z Dánska, Francie, Itálie, Koreje, Německa, Polska, Rakouska, Slovenska a Tchajwanu.

BVV-Woodtec250

Veletrh nabídne přehlídku tradičních vystavovatelů, jako jsou například společnosti Adler, BeA, Blum, Pilous či Rojek. Ani letos však nebudou chybět „nováčci“. Poprvé se na Wood-Tecu bude prezentovat například společnost Polyrey, dále firmy Egger CZ, Servind, Twin a další. Mezi chystané novinky patří například nový dveřní systém, ochrana proti přivření prstů, miniaturní CNC vrtačka pro výrobu nábytku, systém na zvlhčování dřeva či designové úchytky s křišťálem od Swarovského.

Nedílnou součástí veletrhu je odborný doprovodný program „Dřevo a my“, který bude probíhat po všechny čtyři dny veletrhu přímo v prostorách pavilonu F. V rámci seminářů, konferencí a odborných setkání se budou řešit aktuální témata, trendy a novinky z oblasti dřevozpracujícího průmyslu. Řeč bude například o pokrokových materiálech v nábytkářství či o nových systémech v procesech výroby dřevěných prvků.

12. ročník mezinárodního veletrhu strojů, nástrojů, zařízení a materiálů pro dřevozpracující průmysl Wood-Tec 2011 se na brněnském výstavišti uskuteční 18. do 21. října. Ve stejném termínu na výstavišti proběhne i Mezinárodní veletrh zdravotnické techniky, rehabilitace a zdraví Medical Fair Brno Central Europe / Rehaprotex.

Libor Popela, foto: BVV

Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...