MSV: Na výstavišti začal veletrh pracovních příležitostí

Brno, 5. října 2011 (MEDIAFAX) - V rámci strojírenského veletrhu (MSV) v Brně začal ve středu veletrh pracovních příležitostí Jobfair MSV 2011, prezentují se na něm zhruba dvě desítky firem. Informoval tom Aleš Povr z pořadatelské společnosti 4Info.cz. Podle organizátorů se veletrh stane největší akcí zaměřenou na nabídku pracovních příležitostí ve strojírenství, energetice a dalších příbuzných technických oborech v České republice.

Nezamestnanost-01

"Tradiční Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně je nejvýznamnější událostí ve strojírenství ve střední Evropě, a právě díky tomu může i kariérní veletrh Jobfair MSV 2011 garantovat vysokou návštěvnost akce a profesionální přístup pořadatelů," uvedl Povr.

V rámci akce dostanou studenti i absolventi technických škol příležitost pro setkání se zástupci personálních oddělení firem působících především v oblastech strojírenství, energetiky a dalších souvisejících oborech.

"Prezentují se zhruba dvě desítky společností. Jde o největší hráče v této oblasti na českém trhu jako ČEZ, Škoda Auto, Škoda Power, Honeywell a podobně," nastínil Povr.

Pro návštěvníky organizátoři připravili i doprovodný program, který představí trendy i současnost problematiky zaměstnanosti v technických odvětvích. Účastníci chystaných seminářů se například dozvědí, jaké jsou aktuální požadavky firem na nové zaměstnance nebo co nabízejí největší technické firmy v rámci programů pro nováčky a absolventy technických vysokých škol.

Veletrh pracovních příležitostí Jobfair MSV 2011 se koná 5. až 6. října 2011 jako součást 53. Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně. Pořadatelé očekávají účast více než dvaceti tisíc studentů odborných i ekonomických vysokých škol z České i Slovenské republiky.

Libor Popela

Související články:

Veletrhy, konference a semináře

<<  Červen 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Nejbližší akce

Žádné události

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN

Přihlášení k odběru měsíčníku Šalina v PDF