V Brně se uskuteční veletrh Svět reklamy

Brno, 20. září 2011 (MEDIAFAX) - V kongresovém areálu Interhotelu Voroněž v Brně se v úterý uskuteční šestý ročník veletrhu Svět reklamy, zúčastní se ho na sedm desítek firem. Uvedla to Eva Fuglíčková z pořadatelské společnosti Omnis Olomouc.

veletrh-svet-reklamy-brno-2011

Jde o veletrh firem z oblasti reklamy, marketingu a polygrafie. „K vidění budou reklamní předměty, potisk textilu, prezentace firem zabývající se laserovými technologiemi, světelné systémy a jiné,“ vyjmenovala Fuglíčková.

Letošní novinkou je doprovodný program v podobě odborných přednášek. Ve spolupráci s agenturou Media Age organizátoři připravili blok věnující se budování značky. Další spolupracující institucí je Unie grafického designu, která připravila přednášky k otázkám autorského právu, typografickým chybám, logu a CID atd.

"Letošního ročníku se v Brně zúčastní 60 až 70 vystavujících firem," dodala Fuglíčková.

Prezentační veletrh Svět reklamy se koná 20. září 2011 v kongresovém areálu Interhotelu Voroněž v Brně. O 14 dní později 4. října 2011 se stejný veletrh opakuje v hotelu Diplomat v Praze 6. Otevírací hodiny jsou v obou případech od 9 do 17 hodin.

Libor Popela

Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...