BVV chystá na rok 2012 nový veletrh, Franchise Meeting Point

Brno, 14. června 2011 (MEDIAFAX) - Společnost Veletrhy Brno připravuje nový veletrh pod názvem Franchise Meeting Point, uskuteční na začátku března 2012. Výstaviště o tom informovalo na své webové prezentaci.

business_1_250

Jak výstaviště sdělilo, jedním z nejpodstatnějších nových trendů na evropském, stejně jako na českém trhu je proces koncentrace, tedy vytváření nákupních a distribučních aliancí, sítí a kooperací. Kromě nich se však začínají čím dál tím více uplatňovat podnikatelské systémy, jakým je Franchising.

Tato metoda podnikání umožňuje zůstat samostatnými a přitom využívat výhod, jaké mají jen velké a většinou nadnárodní společnosti, především v oblasti centrálních nákupů, marketingu, IT a v dalších oblastech.

"Trh České republiky nabízí stále ještě velký prostor a dostatečnou tržní kapacitu pro nové franchisové sítě. Poptávka po franchisingu stoupá z roku na rok, protože tento způsob podnikání přináší mnoho výhod, je bezpečnější a přináší relativně vysokou rentabilitu vloženého kapitálu," uvedl vedoucí komunikace brněnského výstaviště David Pokorný.

Jak dále sdělil, většina podnikatelů ve sféře malého a středního podnikání hledá informace o možnostech a alternativách svého dalšího rozvoje, pomoc při řešení problémů, úspěšné příklady, nové myšlenky nebo nabídky a partnery pro další spolupráci.

"To vše chce nabízet veletrh Franchise Meeting Point, který si dává za cíl nejenom napomoci stávajícím podnikatelským skupinám, ale také vybízí k zahájení nové kariéry v podnikatelské sféře," dodal Pokorný.

Franchise Meeting Point by se měl na brněnském výstavišti uskutečnit 2. až 3. března 2012.

Libor Popela

Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

Veletrhy, konference a semináře

<<  Prosinec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce
09.12. Vánoční trhy 2022..

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN