Salonu obchodních příležitostí se účastní firmy ze 13 zemí

Brno, 13. dubna 2011 (MEDIAFAX) - V pořadí 8. ročníku salonu obchodních příležitostí malých a středních firem Kontakt-Kontrakt, který začal v rámci stavebních veletrhů v Brně ve středu, se účastní firmy ze 13 zemí. Informovalo o tom brněnské výstaviště.

ruce2_250

Na dvoudenní akci se zaregistrovalo 90 firem ze 13 zemí a organizátoři pro ně připravili celkem 562 jednání. Jde o společný projekt RHK Brno, Veletrhy Brno a města Brna.

„Akci také pořádáme ve spolupráci se zahraničními partnery, například se Stuttgartskou a Lucemburskou komorou. Hlavní náplní jsou kontakty a vztahy zejména členských firem zúčastněných komor. Přijelo také sedm delegací, vedle zástupců firem z německého Stuttgartu nás navštívili kolegové z Belgie, Vídně a zítra očekáváme další. Zatím se salonu účastní 35 firem ze 13 zemí,“ uvedl ředitel RHK Brno Jan Bajer.

Upřesnil, že jde o hledání nových vztahů, vazeb, akvizičních činností, ověřování možností. Všichni přihlášení obdrželi včas informace, vědí tedy, kdo s kým a o čem bude jednat.

„Někteří už jednají o cenových záležitostech, de facto předkontraktačně, protože nejde o kontaktní den jako takový, ale o celou dlouhodobou přípravu, která proběhla půl roku předem,“ dodal Bajer.

Akce se účastní mimo jiné zástupci firem z Iráku, Ruska, Německa apod. Jednotlivé schůzky probíhají na stánku RHK Brno nebo v expozicích vystavovatelů.

Libor Popela

Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

Veletrhy, konference a semináře

<<  Prosinec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce
09.12. Vánoční trhy 2022..

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN