Salonu obchodních příležitostí se účastní firmy ze 13 zemí

Brno, 13. dubna 2011 (MEDIAFAX) - V pořadí 8. ročníku salonu obchodních příležitostí malých a středních firem Kontakt-Kontrakt, který začal v rámci stavebních veletrhů v Brně ve středu, se účastní firmy ze 13 zemí. Informovalo o tom brněnské výstaviště.

ruce2_250

Na dvoudenní akci se zaregistrovalo 90 firem ze 13 zemí a organizátoři pro ně připravili celkem 562 jednání. Jde o společný projekt RHK Brno, Veletrhy Brno a města Brna.

„Akci také pořádáme ve spolupráci se zahraničními partnery, například se Stuttgartskou a Lucemburskou komorou. Hlavní náplní jsou kontakty a vztahy zejména členských firem zúčastněných komor. Přijelo také sedm delegací, vedle zástupců firem z německého Stuttgartu nás navštívili kolegové z Belgie, Vídně a zítra očekáváme další. Zatím se salonu účastní 35 firem ze 13 zemí,“ uvedl ředitel RHK Brno Jan Bajer.

Upřesnil, že jde o hledání nových vztahů, vazeb, akvizičních činností, ověřování možností. Všichni přihlášení obdrželi včas informace, vědí tedy, kdo s kým a o čem bude jednat.

„Někteří už jednají o cenových záležitostech, de facto předkontraktačně, protože nejde o kontaktní den jako takový, ale o celou dlouhodobou přípravu, která proběhla půl roku předem,“ dodal Bajer.

Akce se účastní mimo jiné zástupci firem z Iráku, Ruska, Německa apod. Jednotlivé schůzky probíhají na stánku RHK Brno nebo v expozicích vystavovatelů.

Libor Popela

Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...

Veletrhy, konference a semináře

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   
Nejbližší akce

Žádné události

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN

Přihlášení k odběru měsíčníku Šalina v PDF