Brněnští lidovci se postavili za Hladíka a rozpustili místní organizaci v Černovicích

Brno, 27. října 2022 – Členové městského výboru KDU-ČSL Brno se na svém zasedání postavili za svého předsedu Petra Hladíka, který je zároveň nominantem na ministra životní prostředí. Hladík poskytl členům městského výboru informace o důvodech prohlídky své kanceláře policií České republiky. Členové městského výboru mu vyjádřili jednohlasně podporu a důvěru. Zároveň si brněnští lidovci odhlasovali rozpuštění místní organizace v Černovicích, jejímž je Jiří Hasoň, který je vazebně stíhaný. Výbor také vyzval Hasoně k ukončení členství v KDU-ČSL.

podane ruce

„Seznámil jsem členy městského výboru s informacemi týkajícími se událostí posledních dní a zodpověděl všechny jejich dotazy. Moc si vážím jejich podpory, kterou mi jednohlasně vyjádřili. Chci zdůraznit, že nejsem obviněn a policii jsem poskytl veškerou součinnost. Momentálně ode mně policie ale už nic dalšího nepotřebuje. Toto období je pro mě zejména lidsky opravdu náročné,“ uvedl Petr Hladík.


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...