Brněnští lidovci se postavili za Hladíka a rozpustili místní organizaci v Černovicích

Brno, 27. října 2022 – Členové městského výboru KDU-ČSL Brno se na svém zasedání postavili za svého předsedu Petra Hladíka, který je zároveň nominantem na ministra životní prostředí. Hladík poskytl členům městského výboru informace o důvodech prohlídky své kanceláře policií České republiky. Členové městského výboru mu vyjádřili jednohlasně podporu a důvěru. Zároveň si brněnští lidovci odhlasovali rozpuštění místní organizace v Černovicích, jejímž je Jiří Hasoň, který je vazebně stíhaný. Výbor také vyzval Hasoně k ukončení členství v KDU-ČSL.

podane ruce

„Seznámil jsem členy městského výboru s informacemi týkajícími se událostí posledních dní a zodpověděl všechny jejich dotazy. Moc si vážím jejich podpory, kterou mi jednohlasně vyjádřili. Chci zdůraznit, že nejsem obviněn a policii jsem poskytl veškerou součinnost. Momentálně ode mně policie ale už nic dalšího nepotřebuje. Toto období je pro mě zejména lidsky opravdu náročné,“ uvedl Petr Hladík.


Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...