Parkoviště na Poříčí u Ronda se dočká úpravy za 1,8 milionu

Brno, 4. června 2019 – Při ulici Poříčí upraví STAREZ-SPORT současnou zpevněnou plochu do podoby plnohodnotného parkoviště. Hokejová DRFG Arena tak získá lepší podmínky například pro parkování autobusů. Investici ve výši 1,8 milionu korun schválili brněnští radní.

parkoviste u ronda

V současné době slouží jako parkovací plocha při DRFG Areně část pozemku vymezeného ulicemi Poříčí a Náplavka. Jde o částečně zpevněnou plochu mezi arénou a krasobruslařskou halou s kapacitou asi 35 stání, která slouží zejména pro potřeby haly. Parkují na ní především zaměstnanci, funkcionáři, hráči apod.

„Po domluvě se zástupci Komety Brno vypracovala společnost STAREZ-SPORT projekt na úpravu části zpevněné plochy při ulici Poříčí. Dobuduje se tu pojezdová dlažba vhodná i pro autobusy, současná pokladna bude odstraněna a vznikne tu automatická vjezdová brána,“ uvedl radní pro oblast sportu Jaroslav Suchý.


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...