Výstaviště láká na Vánoční nákupy

Brno, 7. prosince 2012 – Již po šestatřicáté se v pátek 7. prosince otevřou na brněnském výstavišti Vánoční trhy. Také tentokrát nabídnou návštěvníkům pavilonů F a G1 široký sortiment zboží, originální dárky, řemeslnický jarmark nebo zábavný program pro dospělé i děti. Trhy, na kterých se představí více než 400 prodejců, potrvají do neděle 16. prosince, informují oficiální stránky BVV.

vanocni_trhy_bvv

K Vánočním trhům patří i pestrý doprovodný program s desítkami akcí. Lidé se mohou těšit na hudební a taneční vystoupení, pohádková představení, zpívání koled a další zábavné show. Na své si přijdou příznivci country, folku i současné hudby – na trzích svůj koncert odehrají například David Deyl nebo účastníci soutěže Československo má talent. Stánky s občerstvením před pavilony F a G1 nabídnou kulinářské speciality. Určitě budou chutnat venku i za mrazivého počasí a komu bude zima, může se zahřát grogem, svařeným vínem i horkou medovinou.

Trhy otevírají každý den od 9.00 do 18.00. Celodenní vstupenka stojí 20 Kč.

(red), ilustrační foto: archiv BVV


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...