Dopravu do Komárova zajišťují kvůli havárii vodovodu náhradní autobusy

Brno, 4. července 2012 (MEDIAFAX) - Havárie vodovodu způsobila ve středu brzy ráno mimořádnou výluku tramvají v centru Brna v ulici Dornych. Sdělila to mluvčí Dopravního podniku města Brna Linda Škrancová. "Výluka začala krátce před pátou hodinou a týká se tramvajových linek 9 a 12. Oba spoje jedou pouze do smyčky Zvonařka, v úseku Zvonařka – Komárov a zpět jezdí náhradní autobusová linka X9. Zastávku Konopná směr město obsluhují pravidelné linky," upřesnila mluvčí.

autobus

Podle ní výluka pravděpodobně potrvá nejméně do odpoledne. "V současnosti pracovníci Brněnských vodáren a kanalizací odkrývají panely a zjišťují míru poškození. Zatím víeme, že je jeden pražec pod kolejemi podemletý. Od 14. hodiny, kdy budou panely odkryté, začne oprava," řekla Škrancová.

Eva Vanácová, ilustrační foto: Kryštof Turek

Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...