Vyhrajte lístky na první koncert JAZZFESTBRNO Phishbacher NY3!

Brno, 4. dubna 2012 – Od 11. do 26. dubna se do Brna vedle zámořských hvězd jako Brian Blade, Avishai Cohen nebo Pat Metheny sjede také vybraná společnost tuzemských jazzmanů. V rámci festivalu JAZZFESTBRNO vystoupí 11. dubna od 19.30 hod v klubu Alterna se svojí kapelou Phishbacher NY3 i uznávaný pianista a klávesista Walter Fischbacher. A právě na tento jedinečný koncert můžete s brněnským zpravodajským portálem iBrno.cz vyhrát dvě vstupenky.

phischbacher

Festivalové návštěvníky čeká i celá řada dalších hostů, kteří nabídnou příznivcům jazzu a moderní improvizované hudby neopakovatelné hudební zážitky. Vedle české a evropské jazzové ekipy se pochopitelně představí celá řada zahraničních hvězd, například vysoce ceněná nová kapela saxofonisty Donnyho McCaslina, folk-jazzový projekt Mama Rosa fenomenálního bubeníka kytaristy a zpěváka Briana Bladea, úžasný klavírista Tigran Hamasyan, ruský trumpetista Alex Sipiagin v doprovodu basisty Borise Kozlova, nebo kultovní izraelský basista a zpěvák Avishai Cohen a trio indo-amerického klavíristy a jazzového vizionáře Vijaye Iyera.

Sousední Rakousko vyšle kromě výtečného smyčcového kvarteta Radio String Quartet Vienna i klavíristu Waltera Fischbachera. Fischbacher je hluboce ovlivněn syntetizátorovým zvukem. V Alterně představí se svým aktuálním projektem Phishbacher New York Electric Trio svébytnou variantu funku a fusion pro 21. století. Jejich poslední CD "Journey to Turtleland" je nejen dokladem velké Fischbacherovi hudebních schopností a zdatnosti, ale také vynikající a hluboce uspokojující hudební spolupráce s jeho spoluhráči. Nenechte si ujít příležitost vyhrát dvě vstupenky na toto jedinečné představení. Stačí správě odpovědět na soutěžní otázku.

SOUTĚŽ UKONČENA

Soutěž o vstupenky na koncert Phishbacher NY3

Na jaký nástroj hraje Walter Fischbacher ze skupiny Phishbacher NY3?
  1. bicí
  2. klávesy
  3. baskytara
Jeden vylosovaný výherce obdrží od redakce portálu iBrno.cz dvě vstupenky na koncert Phishbacher NY3, který se uskuteční 11. dubna v klubu Alterna. Odpovědi zasílejte do pátku 6. dubna na adresu redakce nebo na e-mail: soutez@ ibrno.cz. Do předmětu zprávy prosím uveďte "jazz".

Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...