V Brně začal čtyřlístek veletrhů v čele se Sport Life

Brno, 10. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Na brněnském výstavišti začal ve čtvrtek čtyřlístek sportovně laděných veletrhů v čele se Sport Life. Své produkty návštěvníkům představuje zhruba 350 vystavovatelů z 16 zemí. Sport Life nabízí především netradiční expozici plnou sportovních aktivit, která vyrostla v pavilonu B. Zájemci si tam mohou vyzkoušet tanec, bojové sporty, fitness program, míčové sporty, zdravou výživu, zdravotní kliniku apod., a to pod vedením instruktorů a odborného personálu.

Cyklisti-rodinka

Návštěvníci se na výstavišti mohou setkat i se zajímavými českými i zahraničními sportovními hvězdami. Dorazí např. motocyklový závodník Karel Abraham, špičkový český boxer Lukáš Konečný, zlatý olympionik z Pekingu - sportovní střelec David Kostelecký či badmintonista Petr Koukal. K nim se přidají i letošní mistři světa v cyklistice Jaroslav Kulhavý, Michal Prokop či Jiří Ježek. Díky tele-mostu se pak s návštěvníky podělí o čerstvé zážitky z právě probíhajícího závodu v sólové přeplavbě Atlantického oceánu nejvýznamnější český jachtař Milan Koláček.

"Brněnský veletrh Sport Life patří k nejvýznamnějším sportovním akcím svého druhu ve střední Evropě, těší se velké oblibě jak u vystavovatelů, tak u návštěvníků, loni jich přišlo přes 40 000. Věříme, že tuto hranici se podaří překonat i během letošního jubilejního ročníku," uvedl ředitel veletrhu Jan Kuběna.

Sport Life není jedinou akcí na výstavišti. Vyznavači jachtingu a dalších vodních sportů se zase mohou těšit na přehlídku jachet, motorových člunů a vybavení pro vodní sporty výstavy boat Brno. V řadě prezentovaných lodí nechybí značky jako Bavaria, Bayliner, Masterboat, Omicron, Catterpillar, Greenline nebo Galeon.

Cyklistickými novinkami jsou zase nabité pavilony V a F, a to v rámci veletrhu Bike Brno. Nejlepší "kousky" cyklistického veletrhu si opět zasoutěží o ceny Bike Brno Prestige. Vítězné exponáty pak budou moci návštěvníci shlédnout ve speciální expozici v pavilonu F.

Poslední ze čtyřlístku veletrhů - Caravaning Brno - proměnil část areálu brněnského výstaviště v „kemp“ nových obytných automobilů a přívěsů. Největší výstavní hala „P“ nabídla své prostory řadě značek, ty zájemcům představují nové modely karavanů a obytných automobilů na příští sezónu. Nechybí ani řada doplňků a příslušenství.

V pořadí 10. ročník mezinárodního sportovního veletrhu Sport Life se na brněnském výstavišti koná 10. až 13. listopadu 2011. Doplňuje ho 14. ročník mezinárodního cyklistického veletrhu Bike Brno, 10. ročník mezinárodní výstavy lodí a vodních sportů boat Brno a 9. ročník mezinárodní výstavy karavanů a obytných automobilů Caravaning Brno.

Libor Popela

Související články:

Jaké příslušenství byste měli používat pro svůj vůz

Jako majitel vozidla víte, že je důležité udržovat vozidlo v dobrém stavu. Nejenže díky tomu váš vůz vypadá hezčí, ale také pomáhá udržovat jeho bezproblémový provoz. Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout, je používání autopříslušenství.