V Brně se uskuteční čtyřlístek veletrhů v čele se Sport Life

Brno, 6. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Na brněnském výstavišti se v průběhu tohoto týdne uskuteční čtyřlístek sportovně laděných veletrhů v čele se Sport Life. Jak sdělil marketingový manažer akcí Jan Šmíd, své produkty návštěvníkům představí zhruba 350 vystavovatelů z 16 států. Sport Life nabídne návštěvníkům především netradiční expozici plnou sportovních aktivit, která vyroste v pavilonu B. Návštěvníci si tam budou moci vyzkoušet tanec, bojové sporty, fitness program, míčové sporty, zdravou výživu, zdravotní kliniku apod., a to pod vedením instruktorů a odborného personálu.

BVV-sport-life-2011-logo

"Oficiálně se projekt prezentuje jako volnočasové sportovní aktivity v rámci Jihomoravského kraje s doplněním o fitness a wellness. Cílem je nabídnout návštěvníkovi možnost aktivního zapojení do různých sportovních aktivit, osahat si nové netradiční sporty a současně se pobavit," vysvětlil Šmíd.

Návštěvníci se tak mohou těšit na exhibice, rozhovory, autogramiády sportovních osobnosti či olympioniků z různých sportovních odvětví, např. na profesionálního boxera Lukáše Konečného, motocyklového závodníka Karla Abrahama nebo badmintonistu Petra Koukala.

Vyznavači jachtingu a dalších vodních sportů se zase mohou těšit na přehlídku jachet, motorových člunů a vybavení pro vodní sporty výstavy boat Brno. V řadě prezentovaných lodí nebudou chybět značky jako Bavaria, Bayliner, Masterboat, Omicron, Catterpillar, Greenline nebo Galeon.

Cyklistickými novinkami budou podle organizátorů „přetékat“ pavilony V a F, a to v rámci veletrhu Bike Brno. Nejlepší "kousky" cyklistického veletrhu si opět zasoutěží o ceny Bike Brno Prestige. Vítězné exponáty pak budou moci návštěvníci shlédnout ve speciální expozici v pavilonu F.

Poslední ze čtyřlístku veletrhů - Caravaning Brno - promění část areálu brněnského výstaviště v „kemp“ nových obytných automobilů a přívěsů. Největší výstavní hala „P“ nabídne své prostory řadě značek, ty zájemcům představí nové modely karavanů a obytných automobilů na příští sezónu. Chybět nebude ani řada doplňků a příslušenství.

V pořadí 10. ročník mezinárodního sportovního veletrhu Sport Life, 14. ročník mezinárodního cyklistického veletrhu Bike Brno, 10. ročník mezinárodní výstavy lodí a vodních sportů boat Brno a 9. ročník mezinárodní výstavy karavanů a obytných automobilů Caravaning Brno se na brněnském výstavišti uskuteční 10. až 13. listopadu 2011. Loni na tyto akce na výstaviště dorazilo přes 40 tisíc návštěvníků.

Libor Popela

Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...