Integrované mobility centrum na Joštově ulici se otevře již příští týden

Brno, 15. září 2011 - Informace o dopravě či dopravním spojení a dopravních trasách bude v Brně nově poskytovat Integrované mobility centrum na Joštově ulici, které oficiálně otevřou v pondělí 19. září 2011 primátor města Brna Roman Onderka a náměstek primátora Ladislav Macek. Instalace infostánku započala na jaře letošního roku s tím, že jde o investici ve výši 5,9 mil. Kč (z toho 40 procent obdrželo město z fondů EU).

Onderka-Roman-zdroj.www.romanonderka.cz-01

Vznik Integrovaného mobility centra je součástí projektu CIVITAS ELAN, do kterého se město zapojilo v roce 2008. Součástí projektu je také postupná instalace čtyř ELP panelů (informační panely) na zastávkách Česká.

„Jednou z priorit města je zvýšit atraktivitu Brna a s ní spojený turistický ruch a k tomu je zapotřebí dostatek kvalitních informací. Nový infostánek bude proto sloužit jako další informační místo zejména pro turisty a návštěvníky města. Poradí například, jak si zvolit správné dopravní spojení ve městě či kraji a mnoho dalších věcí, které budou jistě zajímavé nejen pro turisty, ale i pro Brňany,“ sdělil primátor města Brna Roman Onderka.

Foto: www.romanonderka.cz


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...