Masarykova univerzita oslovuje uchazeče o studium přes Facebook

Brno, 27. ledna 2011 - Letos poprvé se Masarykova univerzita v Brně rozhodla oslovit uchazeče o studium přes sociální síť Facebook. Univerzita také připravila soutěž pro uchazeče i současné studenty, píše se na webových stránkách univerzity.

masarykova_univerzita_00vii35-250

Na stránce "Studuj na MUNI" univerzita uveřejňuje informace k blížícímu se termínu pro podávání přihlášek do bakalářských a magisterských studijních programů, které končí 28. února. Facebooková stránka upozorňuje na dny otevřených dveří a také na veletrh pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus Praha 2011. "Uchazeči o studium zde najdou magazín Muni Extra nebo odkaz na vyhledávač oborů, pomocí kterého se mohou snadno zorientovat v nabídce studia na Masarykově univerzitě," píše se na stránkách.

Univerzita zároveň vyhlásila soutěž pro uchazeče i současné studenty o nejsledovanější video na téma Důvod proč studovat na Masarykově univerzitě. "Video stačí umístit k tomuto tématu například na portál Youtube a příslušný odkaz na zeď facebookové stránky Studuj na MUNI. Soutěž potrvá až do konce března," je uvedeno na stránkách s tím, že o vítězi rozhodne nejvyšší počet zhlédnutí.

Loni podali uchazeči o bakalářské studium a nenavazující magisterské programy na Masarykově univerzitě 60 691 přihlášek.

Lenka Horáková

Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...