Veletrhy módy STYL a KABO opět zaplní brněnské výstaviště

Brno, 17. srpna 2015 - Na konci srpna se moravská metropole stane městem módy. Na brněnském výstavišti se totiž od soboty 22. do pondělí 24. srpna konají mezinárodní veletrhy módy a obuvi STYL a KABO.

veletrhy styl kabo 2015 bvv

Prezentovat se chystá šest stovek módních značek ze dvou desítek zemí, které vystaví nové kolekce pro jaro a léto 2016. Návštěvníky čekají také atraktivní módní přehlídky a odborný doprovodný program.

Páteří veletrhu módy STYL zůstávají tradiční vystavovatelé a mezi nimi především tuzemští výrobci, kterých bude téměř šest desítek. V pavilonu P nebudou chybět firmy jako Anita Moravia, H&D, Christa Probst, Jopess fashion, Libor Koller, Manfred Hegler, Pause Café, Perab, Pleas, PM - styl, Ptak, T E X A R T, UAB City One nebo Urban Group.

Část vystavovatelů do Brna přijede poprvé nebo přiveze značky, které na našem trhu zatím nejsou. K přibližně čtyřem desítkám nováčků patří třeba Barencadi s nabídkou módních doplňků nebo Soft Cotton s župany, nočním prádlem a bytovým textilem.

„Zvláštní pozornost si pak zaslouží nováčci ze vzdálených zemí. S podporou Hanoi´s Department of Industry and Trade se brněnského veletrhu zúčastní devět vietnamských firem s nabídkou konfekce, dětské a mladé módy a bytového textilu,“ říká manažerka veletrhů Markéta Kamenická.

Za novinkami a trendy v obuvi a kožené galanterii jezdí obchodníci již tradičně do pavilonu F. I letos je tu čekají nové kolekce obuvi tradičně vystavujících společností a značek jako Ara, Caprice, Gabor, Geneze, Högl, František Hujo, Lanson, JG Shoes, Legero, Protetika, Rieker, Term, V + J obuv, Wendel, Wortmann a dalších.

„K nováčkům ročníku patří dvě polské společnosti – Agnieszka Kruk s nabídkou vycházkové dámské obuvi a Nikopol zaměřený především na pánskou vycházkovou a společenskou obuv,“ dodává Kamenická.

Na veletrzích módy samozřejmě nesmějí chybět ani módní přehlídky. Přehlídkové molo v pavilonu P ožije vždy čtyřikrát denně kolekcemi dámské a pánské módy a také spodního a nočního prádla včetně punčochového zboží.

V rámci módní show Luxury Summer budou k vidění mimo jiné modely značek jako Versace, John Richmond, RUFSKIN, Issa, Ellie Saab nebo Victorie Beckham. „Dále na této speciální akci budou k vidění také modely designérského dua Mark Badgley a James Mischka, které časopis Vogue zařadil mezi Top 10 amerických návrhářů. Již od roku 1988 tvoří pod společnou značkou Badgley Mischka a jejich večerní šaty jsou oceňovány pro jednoduchou siluetu s luxusními detaily a splývavou eleganci inspirovanou okouzlujícím Hollywoodem čtyřicátých let,“ uzavírá Kamenická.


Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...