Na Brněnskou přehradu netradičně? Na elektrokole!

Brno, 8. června 2011 - V Orea Wellness Hotelu Santon na brněnské přehradě otevřelo v těchto dnech wellness centrum Infinit zcela nově půjčovnu elektrokol. Ekopohony (více na www.ekopohony.cz či www.infinit.cz) mají v blízké budoucnosti velký význam a  kombinace krásy přírody a  letního outdoorového aktivního odpočinku na kole, které má motor a je poháněno baterií, tedy zcela ekologickým pohonem, přináší další rozšíření služeb všechny obyvatele Brna  o zajímavou a ojedinělou službu.

 

elektrokolo

Cílem této ekologické a levné dopravy je vrátit jízdě na kole přepravní smysl, přispět ke zlepšení ovzduší a přiblížit rekreační cyklistiku jak širokému spektru zákazníků, tak i méně pohyblivým nebo handicapovaným lidem.

Manipulace s elektrokolem je stejná jak s kolem běžným, navíc tu je pouze dobíjení baterie. Příkon 250 watů přidá zhruba 10% na běžném výkonu, tedy spolehlivě vytáhne každým kopcem, pomůže v táhlých rovinách a nepříjemném protivětru a spolehlivé kvalitní baterie vydrží pomáhat až 75 km v kuse (pak je stačí dobít během odpočinku po cestě - v hospodě či kanceláři během 2 hodin). Cena dobití jednoho cyklu je 1 Kč,


Související články: