Orea investuje půl miliardy do rekonstrukcí hotelů, Santon již opraven

Brno, 11. června 2018 – Orea Hotels & Resorts právě dokončila první etapu rekonstrukce hotelu Orea Resort Santon, který leží na břehu Brněnské přehrady. Pokračuje tak v plánovaných investicích, které se týkají jak vybavení, tak i technologií. Ve spolupráci s designéry proměnila recepci, restauraci a také kongresové prostory Orea Resortu Santon a dala mu tak novou tvář.

orea santon

Společnost plánuje rekonstrukce v tomto roce i v ostatních svých hotelech. Rekonstrukce hotelu Santon u Brněnské přehrady, která se týkala restaurace, kongresových prostorů a recepce, je součástí půlmiliardového investičního projektu v rámci celé hotelové sítě.

Do konce roku chystá OREA začít nové projekty na přestavbu hotelů Horal ve Špindlerově Mlýně, Voroněž v Brně, Devět Skal na Vysočině a Skláři v Harrachově. Můžete se proto těšit na další povedené realizace, které připravuje ve spolupráci se zkušenými designéry.


Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

Veletrhy, konference a semináře

<<  Prosinec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce
09.12. Vánoční trhy 2022..

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN