Orea investuje půl miliardy do rekonstrukcí hotelů, Santon již opraven

Brno, 11. června 2018 – Orea Hotels & Resorts právě dokončila první etapu rekonstrukce hotelu Orea Resort Santon, který leží na břehu Brněnské přehrady. Pokračuje tak v plánovaných investicích, které se týkají jak vybavení, tak i technologií. Ve spolupráci s designéry proměnila recepci, restauraci a také kongresové prostory Orea Resortu Santon a dala mu tak novou tvář.

orea santon

Společnost plánuje rekonstrukce v tomto roce i v ostatních svých hotelech. Rekonstrukce hotelu Santon u Brněnské přehrady, která se týkala restaurace, kongresových prostorů a recepce, je součástí půlmiliardového investičního projektu v rámci celé hotelové sítě.

Do konce roku chystá OREA začít nové projekty na přestavbu hotelů Horal ve Špindlerově Mlýně, Voroněž v Brně, Devět Skal na Vysočině a Skláři v Harrachově. Můžete se proto těšit na další povedené realizace, které připravuje ve spolupráci se zkušenými designéry.


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...

Veletrhy, konference a semináře

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  7  8
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejbližší akce

Žádné události

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN

Přihlášení k odběru měsíčníku Šalina v PDF