Cestovatel Kolbaba představí Brňanům fotografie z dalekých krajů

Brno, 29. června 2020 – Koronavirová epidemie sice pomalu odeznívá, řada Čechů se ale i přesto s letní dovolenou dávno rozloučila a raději zůstane v tuzemsku. Brňané však o cestovatelské zážitky ochuzení nezůstanou. Exotické krajiny i tradiční turistické destinace přiblíží výstava fotografií oblíbeného královopolského cestovatele Jiřího Kolbaby.

exoticka zeme plaz

Ten na svých výpravách zachytil nejen krajinu, ale také kulturu mnoha zemí. Tři desítky unikátních fotografií bude Jiří Kolbaba vystavovat v Nákupním centru Královo Pole. „Možnosti cestování jsou v současné situaci trochu omezené, řada lidí s ohledem na obavy z nákazy koronavirem navíc zůstává přes léto doma. Chceme dát každému možnost, aby procestoval svět alespoň prostřednictvím zajímavých fotografií. V pondělí 29. června v 18 hodin výstavu společně s autorem zahájíme. Od té doby bude pro návštěvníky přístupná až do konce srpna,“ uvedla marketingová manažerka centra Edita Smělíková. Zahájení výstavy se uskuteční v centrální části nákupní galerie u květinářství Carmen Flora, kde bude umístěna většina fotografií, zbývající budou rozmístěné rovnoměrně po celém nákupním centru.

Zájemci navíc mohou vyhrát zajímavé ceny. „Tématem výstavy je cestování, proto jsme se rozhodli pro návštěvníky uspořádat soutěž, jejíž hlavní výhrou je zájezd do Švýcarska v hodnotě 17 tisíc korun od partnera výstavy CK Periskop. Další cenou je pak dvoudenní pobyt pro dvě osoby v hotelu ze sítě CPI Hotels v České republice nebo degustační večeře v Design hotelu a restauraci Noem Arch,“ nastínila Edita Smělíková.

Do soutěže se lidé mohou zapojit prostřednictvím internetových stránek nákupního centra. Stačí od 30. června do 30. srpna vyplnit soutěžní formulář. „Chceme udělat radost co největšímu počtu lidí, proto budou na našich sociálních sítích probíhat také dílčí soutěže o knihy Jiřího Kolbaby,“ doplnila Smělíková.


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN

Přihlášení k odběru měsíčníku Šalina v PDF