Netradiční dárek: Co třeba soukromé setkání se sobem či rosomákem?

Brno, 1. listopadu 2018 – Neobvyklý dárek mohou pořídit svým blízkým příznivci Zoo Brno. Od listopadu nabídne zoologická zahrada zbrusu nové zážitkové programy, které jsou zaměřené na severskou faunu.

sob zoo brno zazitkove programy

„V zimní sezóně mohou zájemci absolvovat setkání se zvířaty, konkrétně s liškou polární, se sobem polárním nebo s rosomákem sibiřským. Celým zážitkem bude provázet zkušená animátorka, která zajistí odborný výklad. Lidé se tak dozví nejen spoustu zajímavostí ze zvířecí říše, ale také podrobnosti o konkrétních zvířatech v brněnské zoo,“ uvedla Dominika Zavadilová, která má v Zoo Brno zážitkové programy a adopce na starosti.

Zimní setkání se zvířaty trvá asi hodinu a je možné se ho zúčastnit od listopadu do března. Přijít může kdokoliv starší 18 let, a to vždy ve všední dny. Po skončení programu je čas na individuální prohlídku zoo, takže je možné na Mniší hoře klidně strávit celý den.

Cena je u všech zážitků stanovena na 1452 korun za jednu osobu. Je ale možné dorazit i ve dvojici, v tom případě je ale potřeba připlatit ještě 242 korun. Na každý zážitek je nutné se přihlásit na e-mailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript vždy alespoň tři týdny předem.

Pokud by někdo preferoval poznat blíže jiné druhy zvířat, může se podívat na další zážitky a stát se ošetřovatele šelem či kopytníků. V brněnské zoo lze také uspořádat narozeninovou oslavu, rozlučku se svobodou nebo si projít Mniší horu s průvodcem.


Související články: