Nechejte si zdarma zkontrolovat auto v jedinečném PitStopu

motor autaBrno, 11. září 2018 – Chcete si nechat zkontrolovat své vozidlo zdarma profesionálními mechaniky? Jedinečnou možnost budete mít v úterý 18. září od 10 do 16 hodin na parkovišti Avion Shopping Parku Brno.

Servisní akci pro řidiče připravuje síť nezávislých autoservisů a prodejců autodílů ProfiAuto. Odborníci zkontrolují zavěšení, systém řízení, stav osvětlení, klimatizace, stěračů a akumulátoru, stav a tlak v pneumatikách a zkontrolují i provozní kapaliny.

Po této kontrole mechanici následně řidiče pozvou do svého servisu, kde ještě jednou zdarma dokončí důkladnější vstupní kontrolu jednotlivých segmentů na vozidle.

„Řidiči by si měli uvědomit, že pravidelné prohlídky auta jsou opravdu důležité. I nepatrné závady mohou později vést ke komplikovaným a finančně nákladným opravám, kterým můžou řidiči díky nesystematickým kontrolám svých vozů předejít. Jde ale i o bezpečnost na silnicích,“ říká ředitel značky ProfiAuto pro ČR a SR Jindřich Krejčí.

PitStopy se v České republice i na Slovensku, kde má značka ProfiAuto svou síť servisů a velkoobchodních partnerů, těší stále větší oblibě. V uplynulých ročnících je navštívily stovky řidičů a výsledky mají nezvratný ukazatel. „Ze zkušeností z již proběhlých PitStopů víme, že téměř žádný automobil, který PitStop navštíví, není bez poruchy. Samozřejmě s přihlédnutím ke stáří vozidla. Nejčastějšími poruchami jsou úniky kapalin, nastavení světel, stáří pneumatik, dobíjení a elektrika vozu,” dodává Krejčí.

PitStopy se do konce roku budou konat na různých místech v České republice i na Slovensku. Především na parkovištích u obchodních center, která řidiči navštěvují nejčastěji, vzniknou PitStopová městečka. „Řidiči si zde budou moci v kancelářské části pohovořit s mechaniky a pod stanem budou probíhat technické zkoušky vozů,“ upřesňuje Krejčí.


Související články:

Kulturní akce v Brně

<<  Červen 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Nejbližší akce

Žádné události

upoutavka-restaurace3-FIN

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN

MZM - Ondřej Sekora
Šalina 300x250