Firemní velikonočenky pomohou talentovaným lidem s handicapem

Velikonocenky charita antipolBrno, 24. února 2015 - S blížícím se jarem nabývá v mnoha firmách na aktuálnosti téma výroby a distribuce velikonočních přání. Někteří z jejich výrobců se snaží za srovnatelných cenových podmínek pomáhat nejen své ekonomice, ale také ekonomice neziskových organizací.

Mezi těmi, kteří myslí na potřebné, je i brněnská agentura Antipol, která převádí téměř dvacet let osmdesát procent svých příjmů nebo vytvořeného zisku na účty neziskových organizací. Prostředkem této pomoci jsou firemní reklamní předměty. V letošním roce se mezi ně poprvé zařadila velikonoční přání.

Letošní nabídka velikonočenek je postavená na původních obrazových předlohách českých výtvarníků, na tradičních i netradičních námětech, na dětské tvorbě, na tvarové a grafické nápaditosti. Příjemcem převážné části vytvořeného zisku bude sociální grafické studio Maturus, které zaměstnává absolventy Jedličkova ústavu a nadané lidi s postižením. Více o nabídce elektronických a tištěných velikonočních přání, která pomáhají potřebným, se dozvíte ZDE

velikonocenky antipol 2015

(red)


Související články:

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Inzerce

Kulturní akce v Brně

upoutavka-restaurace3-FIN

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN

Ocean48
Velkobílovická vína