Na in-line bruslích Královopolskými tunely nebo po Slatině

Brno, 17. srpna 2012 - Mimořádnou možnost projet se nejen na in-line bruslích právě dokončovanými Královopolskými tunely mají fanoušci netradičních zážitků v pátek 17. srpna. Tunely budou pro veřejnost otevřeny jednu hodinu, a to od 18.30 do 19.30. Informuje o tom web www.brno-inline.cz.

dobrovskeho-tunely

Sraz bude na ulici Poděbradova č. 26 v 18 hodin, organizátoři doporučují, aby si každý ze zájemců nezapomněl vzít přilbu. Vítáni jsou i jezdci na kolech, koloběžkách či longboardech.

Hned další den, v sobotu 18. srpna, proběhne další jízda, tentokrát na trase ve Slatině. Půjde o večerní jízdu s odjezdem v 19 hodin. Start a cíl je na parkovišti u obchodu Lidl, sraz účastníků je naplánován na 18.30 hodin. 

(red), ilustrační foto: Kryštof Turek


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...