Starobrno v sobotu představí novinku. Do areálu pivovaru láká na bohatý program

Brno, 28. února 2012 – Pivovar Starobrno chystá na sobotu 3. března představení zásadní novinky pro letošní rok. Při příležitosti naražení prvního sudu s novým pivem láká všechny své příznivce do areálu pivovaru na Mendlově náměstí, kde v rámci odpoledního doprovodného programu vystoupí skupiny Čechomor, Skyline, Toxique a Tatabojs. Zájemci zároveň mají příležitost stát se kmotrem nového Starobrna. O akci informovala PR manažerka Heinekenu Kateřina Beute.

Brány pivovaru se otevřou dokořán v sobotu 3. března. Všem svým příznivcům a štamgastům představí dlouholetý bývalý vrchní sládek starobrněnského pivovaru a stávající garant kvality Petr Hauskrecht zásadní inovaci piva, na které zaměstnanci pivovaru pracovali několik měsíců. O co ve skutečnosti půjde, je až do tohoto oficiálního křtu tajemstvím. Příznivcům však pivovar slibuje ještě lepší Starobrno. Petr Hauskrecht v současnosti působí jako vrchní sládek pivovaru ve Velkém Březně. Po odchodu starobrněnského vrchního sládka Tomáše Pluháčka se rozhodl ze svého dnešního působiště dojíždět do Brna a dohlížet na právě připravovanou novinku. Kromě toho letos v Brně po několika letech vaří svůj zatím nejslavnější speciál, velikonoční Zelené pivo, které právě on před sedmi lety uvedl v život.

Ten, kdo by se chtěl stát kmotrem nového Starobrna a zároveň vyhrát hodnotné ceny, má jedinečnou příležitost. Stačí natočit video na téma „Co pro mě znamená Starobrno“. Protagonista videa s nejvíce hlasy se stane kmotrem nového piva a spolu s pivními sládky, muzikanty a hospodskými přímo na pódiu nové pivo pokřtí. Současně se může těšit na lákavou odměnu – 160 litrů piva, což je průměrná roční spotřeba na osobu a rok v naší republice. Video si každý může, ale nutně nemusí natočit sám. Když bude mít štěstí, možná ve své oblíbené restauraci narazí na moderátora Blažmena, který natáčí všechny zájemce. Více informací se všichni zájemci o „kmotrovství“ dozvědí na webu a facebooku Starobrna.

Zábavné odpoledne, na které jsou příznivci Starobrna zvyklí z Dnů otevřených dveří, odstartuje v 16 hodin. Zahrají skupiny Čechomor (16.00), Skyline (17.30), Toxique (19.00) a Tatabojs (20.30). Pořadatelé slibují originální dekorace a pivo Starobrno pouze za 19 korun. Vzhledem k ročnímu období pamatovali i na zimomřivé. Teplo bude zajištěno ve velkých stanech.

Zdroj: Heineken Česká republika


Související články:

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kulturní akce v Brně

<<  Leden 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1  2  3  4  5  6
  7  810111213
14151620
2124252627
28293031   
Nejbližší akce
22.01. Salome (1905)..
23.01. SHOW stání - Stand-up comedy..
14.02. S batohem do Peru..
21.02. Agadir: Na strunách naděje, Teťana..
03.03. Benefiční koncert Police Symphony ..

upoutavka-restaurace3-FIN

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN