Pivovarská restaurace na Mendláku láká na další pivní slavnost

Brno, 11. června 2024 – Letošní v pořadí druhá pivní slavnost, pořádaná pivovarem Starobrno, se uskuteční na terase Pivovarské restaurace na Mendlově náměstí 22. června od 17:00 do 22:00 hodin. Návštěvníci se jako obvykle mohou těšit na bohatý program, vstupné se neplatí.

zazij pivovar jinak

Jako úplně první se představí Listování, což je koncept herce Lukáše Hejlíka, které připomene sté výročí Haškova Švejka. Aktualizovaná verze listování bude glosovat současné společenské a politické dění. Diváci se tak mohou těšit na to, jak se Švejkovy legendární promluvy potkají se současným Českem. Málokteré literární dílo je totiž i po sto letech stále tak aktuální jako Švejk.

Před sedmou a osmou hodinou večerní vystoupí oblíbená stand-up komička a moderátorka Adéla Elbel, která se zabývá životem v popkulturním odkazu s přesahem do filozofie citátů moudrých lidí.

Mezi vystoupeními uvedených umělců celkem třikrát vystoupí Tom Holič & Friends. Tento interpret – stříhající muzikant z Brna – se věnuje ambient hudbě. Lidé se tak mohou těšit na vokál, trumpetu a koláž elektrické hudby.

Návštěvníci druhé pivní slavnosti se ale mohou vydat i do pivovaru, kde se budou jako obvykle konat exkurze s průvodcem od 16:30 do 19:30 hodin. Zájemci se mohou rezervovat na recepci pivovaru v den konání akce. Exkurze se závěrečnou degustací v ležáckém sklepě pivovaru jsou v tento den zdarma.

Na terase Pivovarské restaurace si návštěvníci mohou koupit občerstvení z grilu a samozřejmě starobrněnské pivo. Restaurace a pivnice budou otevřené po celý den.

Poslední pivní slavnost, oblíbený Den otevřených dveří, se uskuteční 14. září v celém areálu pivovaru. Návštěvníci se mohou těšit na skvělý hudební program, vystoupí například Monkey Business, Kapitán Demo a další.


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...