IRS Jobs

Národní výstava psů na brněnském výstavišti již o tomto víkendu!

Brno, 5. ledna 2012 - Již o tomto víkendu 7. a 8. ledna se v areálu brněnských veletrhů uskuteční VII. Hanácká národní výstava psů s podtitulem O pohár zvěrokruhu. Soutěž slibuje mezinárodní účast všech plemen. Vystavovatelé budou se svými psími miláčky před rozhodčími bojovat jak v rámci posuzování plemene, tak o titul Národní vítěz nebo v soutěžích o nejlepší štěně, nejhezčí pár psů a mnoha dalších. Akce se uskuteční v pavilonu V a pořadatelem je Českomoravská kynologická unie.

Hlavní částí výstavy bude posuzování kvalit jednotlivých psů s ohledem na dané plemeno v rámci tzv. kruhů. Jedinci jsou v kruzích rozděleni podle věku, případně dosažených titulů a zkoušek. Po posouzení všech plemen se kruhy uzavírají a v hlavním „kruhu“ se pak uskuteční slavnostní závěrečné soutěže v nichž se utkají vybraní vítězové z "kruhů" o vítěze celé výstavy.

Program výstavy:

  • 7:30 – 9:00 přejímka psů
  • 9:30 – 14:00 posuzování v kruzích
  • 11:00 – 14:00 předkolo mladý vystavovatel
  • 15:00 – 17:00 přehlídky, soutěže

Výstava byla do Brna přesunuta z Olomouce vzhledem k přestavbě tamního výstaviště. Veletrhy Brno organizují souběžně prodejní výstavu krmiv a chovatelských potřeb.

Zdroj: CMKU


Související články:

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

upoutavka-restaurace3-FIN

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN