Odhalena dvojice zlodějů, krádežemi ve sklepech napáchala 400tisícovou škodu

Brno, 4. září 2011 (MEDIAFAX) - Až pětileté vězení hrozí dvěma zlodějům ve věku 30 a 35 let, kteří v Brně vykrádali sklepy. Muži kradli převážně kola, způsobili škodu 400 tisíc korun, sdělil v neděli brněnský policejní mluvčí Pavel Šváb.

zlodej-noc250

Pachatelé kradli od března do května, kdy je policie chytila po činu na Vinohradech. "Zatím jsme jim prokázali 37 skutků, ale číslo nejspíš nebude konečné," poznamenal Šváb.

Podle něj dvojice kradla v noci a využívala nedostatečně zabezpečených vstupních dveří. "Brali nejvíce jízdní kola, ale nepohrdli ani motorovou pilou, zimními koly, nářadím, lihovinami a dalšími věcmi, které se dají obratem zkonzumovat nebo zpeněžit," vyjmenoval Šváb.

Oba obvinění čekají na verdikt soudu ve vazbě.

Lenka Horáková


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...