Odběr zemního plynu a elektřiny lze vyřídit i v Olympii

PlynBrno, 12. května - Společnost RWE otevřela v nákupním a zábavním centru Olympia Brno nové zákaznické centrum, kde si mohou občané vyřídit veškeré záležitosti spojené s odběrem plynu a elektřiny.  Této možnosti mohou lidé využívat od začátku května.

A to nejen od pondělí do pátku, i po pracovní době, ale také o víkendech,. Pobočka RWE má totiž shodnou otevírací dobu jako obchody v Olympii, tj. až do 19 hodin. Zákaznické centrum RWE se nachází nedaleko vchodu od autobusového terminálu, poblíž České pošty.

„Chceme vyjít vstříc našim návštěvníkům a kromě nakupování a zábavy jim umožnit vyřídit si u nás nejrůznější každodenní záležitosti. Tento trend rozšíření o občanské služby je ve světových nákupních centrech naprosto běžný,“ říká PR manažerka Olympie Monika Findoráková.

V Olympii už tak návštěvníci mohou využít například služeb České pošty, najdou zde i pobočku České spořitelny, Raiffeisenbank a Komerční banky, nebo směnárnu a několik cestovních kanceláří.

V novém zákaznickém centru RWE mohou návštěvníci Olympie vyřídit následující záležitosti spojené s odběrem elektřiny a zemního plynu:

·    žádosti o připojení k distribuční soustavě
·    uzavření smlouvy o sdružených službách dodávky
·    přepisy odběrných míst
·    veškeré změny ve stávajících smlouvách (úpravy záloh, platebních podmínek,
kontaktních údajů)
·    odečty pro fakturaci nebo při změně ceny
·    reklamace a stížnosti


Související články: