Premiérový ročník Festivalu českých a moravských vín v Brně

Brno, 4. listopadu 2011 - Nejlepší vína a nejlepší a nejlepší vinaři z Čech a Moravy se představí v Brně na jednom místě, a to na prvním ročníku Festivalu českých a moravských vín, který proběhne již tuto sobotu 5. listopadu. Cílem akce je prezentace a degustace nejlepších českých a moravských vinařství. Akce je unikátní v tom, že příznivci kvalitních vín budou mít možnost degustovat vína z celé České republiky, z každého vinařského regionu zároveň. Jedná se o jedinečnou degustaci top-vín z každé vinařské oblasti Česka a Moravy od Mělníka až po Slovácko (vinařské podoblasti: Mělnická, Znojemská, Mikulovská, Velkopavlovická a Slovácká).

vino-bile250

Pro návštěvníky to bude jedinečná příležitost pobavit se i s těmi nejpovolanějšími, samotnými vinaři osobně. Celkově se Festivalu zúčastní 25 vinařství České republiky. Budete mít tak možnost ochutnat více než 200 druhů vín. Ochutnávka kvalitních sýrů, čokolád a pramenité vody Rajec, která získala certifikát "Voda vhodná k vínu".

Objednávka vstupenek:  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , cena vstupenky: 350 Kč, v případě nákupu 6 vstupenek je sedmá zadarmo. Počet míst je limitovaný. Cena zahrnuje kromě samotné degustace více než 200 druhů vín i ochutnávku kvalitních sýrů, čokolád, pramenité vody Rajec, bagety a informační materiály. BONUS - vstupenky z festivalu budou slosovatelné. Výherce získá láhev kvalitního moravského vína.

Místo konání:
Moravská chalupa Brno
Křížkovského 47, 603 73 Brno
5. listopadu 2011 (sobota), 13:00 – 18:30
Další podrobné informace na www.festivalvin.cz

(red)


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...