Dny sportovišť se letos uskuteční v dubnu, srpnu a prosinci

Brno, 2. března 2023 - Na svém posledním zasedání se brněnští radní zabývali tradiční akcí Dny sportovišť. Ta se letos uskuteční ve třech termínech: v dubnu, srpnu a prosinci. Rada města Brna 14. prosince rozhodla, že se Dny sportovišť v termínu 27.–29. prosince 2022 neuskuteční, a nechala jim připravit novou koncepci. Opět budou několikadenní, ale tentokrát budou rozděleny na více jednodenních akcí. Jejich hlavní myšlenkou je podpořit pohyb obyvatel Brna a představit sportoviště veřejnosti.

bazen sportoviste

„Brno se profiluje jako město sportu, čemuž se snažíme různými způsoby pomáhat. Dny sportovišť jsou akcí, která nabídne široké veřejnosti možnost sportovního vyžití i s doprovodným programem a zároveň lidem prezentuje městská sportoviště. Protože chceme, aby přišel každý, kdo má o pohyb zájem, bude vstup tradičně zdarma,“ vysvětlil radní pro sport Tomáš Aberl.

V sobotu 15. dubna se Dny sportovišť uskuteční v Aquaparku Kohoutovice, ve čtvrtek 31. srpna v lužáneckých bazénech, v pátek 8. prosince na kluzištích za Lužánkami a na Vodově. Rozpočet akce na doprovodný program činí 300 000 Kč.

Zdroj: TIS MMB


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...