Brno bude hostit finále bowlingové Prestige Tour

Brno, 23. dubna 2022 – V neděli 24. dubna a v pondělí 25. dubna se na centru Bowling Brno uskuteční poslední osmý turnaj bowlingové série Prestige Tour. Bojovat se bude o důležité body do celkového pořadí série, ze které postupuje 44 mužů a 18 žen do finálové části Mistrovství České republiky 2022.

bowling finale brno

Na turnaji se představí i dva bronzoví medailisté z loňského Mistrovství světa v Dubaji, Jaroslav Lorenc a Lukáš Jelínek, a také obhájce titulu mistra ČR, domácí Jaroslav Uher. Tito tři jsou v průběžném pořadí na prvních třech místech. Mezi ženami se představí například dvojnásobná mistryně ČR, Kateřina Beštová či naše juniorská medailistka z mistrovství Evropy Eliška Krummerová. Hrát se bude v neděli od 10:00, v pondělí proběhne hrací runda až v podvečer od 17:00 a ta celý turnaj uzavře a rozhodne o postupujících.

Zdroj: Česká bowlingová asociace


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...